Golden Lamp automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Golden Lamp Recenze online automatu

Chtěli byste se vydat na virtuální výlet do světa nádherných arabských tradičních pohádek a objevit při tom tamní poklady? Vaší příležitostí je online výherní automat Golden Lamp zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti BeeFee. Jedná se o pětiválec s 10 výherními liniemi, ve kterém budete mít příležitost vyhrát neuvěřitelné peněžní částky včetně jackpotu v hodnotě 25 000 mincí. Mimo toho ale můžete narazit i na scatter symboly, díky kterým si zahrajete několik spinů zdarma. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

10 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Střední - Vysoká

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.1

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Osvoboďte džina a nechte se dovést až k arabským pokladům

Je čas uvolnit džina, který vás může nasměrovat k úžasným peněžním výhrám. Válce tohoto automatu pokrývají tematické symboly, a pokud jsou vaším zájmem ty nejvyšší nabízené výplaty, tak se soustřeďte na postavu muže, ženy a zlaté lampy.

Symbol muže je tím nejhodnotnějším symbolem hlavní hry. Pět těchto symbolů vám při hře s maximální sázkou vyplatí jackpot v hodnotě 25 000 mincí. Lampa zastupuje funkci speciálního symbolu, který vám vyplatí výhry kdekoli na herní obrazovce. Za tři lampy zobrazené kdekoli si při hře s maximální sázkou odnesete 10 000 mincí.

Speciální scatter symbol

Mimo možnosti vyhrát 10 000 mincí vám scatter symbol v podobě lampy otevře dveře i ke spinům zdarma. Tři nebo více scatter symbolů kdekoli na válcích aktivuje 10 spinů zdarma, během kterých džin vybere náhodně jeden symbol a změní ho na dodatečný scatter symbol.

Hazardní hra

V této hře můžete zdvojnásobit všechny vaše výhry pouhým uhodnutím správné barvy karty otočené lícem dolů. Hazardní hru aktivujete jednoduše kliknutím na příslušné tlačítko.

Celkové hodnocení

Casino automat Golden Lamp je inspirovaný arabskou kulturou, která je bohatá na příběhy o neuvěřitelných pokladech. Stejně tak i v tomto výherním automatu můžete pomocí hodnotných symbolů, spinů zdarma a hazardních her dosáhnout na nádherné peněžní odměny.

Podobné automaty s 10 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář