Riches from the Deep automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Riches from the Deep Recenze online automatu

Riches from the Deep je online výherním automatem5 válci, 20 výherními liniemi a pirátským tématem, který pro vás vytvořila společnost BeeFee. Tento dobrodružný výherní automat vám bude vyprávět různé pověsti o pirátech, včetně příběhu o pirátské kapitánce, která dokáže svoji posádku provést neskutečnou bouří. Tato pirátská dívka vám navíc přinese tu nejvyšší odměnu v hodnotě 25 000 mincí. Tento poklad získáte za zobrazení pěti symbolů kapitánky na jedné aktivní výherní linii, ale musíte při tom hrát s maximální sázkou. Mimo několika atraktivních výher z hlavní hry můžete hodnotné výplaty získat i pomocí wild symbolů, scatter symbolů a hazardní hry. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.05

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Připojte se k pirátské posádce a vydejte se na honbu za poklady

Téma pirátů je v tomto hracím automatu zpracováno pomocí velmi kvalitní grafiky. Společnost BeeFee vyobrazuje na herní ploše mořskou bouři, která majestátně probíhá na pozadí válců. Mezi tematicky laděné symboly patří koráb v bouři, mořská víla, kanón a nádherná pirátská dívka, která je tím nejvzácnějším herním symbolem.

Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a vytvořit tak více výherních kombinací. Scatter symbol se objevuje na prvním, třetím a pátém válci a aktivuje spiny zdarma.

Spiny zdarma

Tuto funkci aktivujete zobrazením tří nebo více scatter symbolů na herní ploše. Vyhrát můžete až 12 spinů zdarma, během kterých se budou všechny wild symboly chovat jako stacked symboly. Během této bonusové hry můžete počet spinů zdarma znovu obnovit.

Hazardní hra

Hazardní hra vám přinese 50% šanci na zdvojnásobení všech vašich výher. Tuto funkci aktivujete pouhým kliknutím na tlačítko Gamble a vaším úkolem je vybrat jednu z nabízených barev (červená nebo černá) a odhadnout tak barvu následující karty. Správný odhad vám přinese dvojnásobek vaší výhry.

Celkové hodnocení

Tento casino automat s 20 výherními liniemi rozhodně na vaší tváři vykouzlí úsměv. Již v jeho základní hře na vás čekají naprosto nádherné výhry, ale díky bonusovým funkcím v podobě spinů zdarma a wild symbolů můžete získat i mnohem více.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář