Pixies of the Forest automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.
 

Pixies of the Forest Recenze online automatu

Líbí se vám ztracené světy, víly a další drobotina? Neváhejte a vyzkoušejte si Pixies of the Forest ještě dnes, a budete velice příjemně překvapeni. Tento úžasný výherní automat nabízí hráčům několik variant, jak získat skvělé peníze zdarma. Navíc je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat neuvěřitelných 99 výherních linií zcela zdarma! Výhry se zde vyhodnocují zleva doprava, a k tomu, abyste mohli získat ještě více peněz, můžete využít také bonusových symbolů, kterých zde rozhodně není málo! Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

99 výherních linií

Návratnost

92,45%

Volatilita

Nízká - Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

33

Maximální sázka

1650

Podobné 5-válcové automaty

Bonusové symboly zdarma

Prvním zajímavým bonusovým symbolem je wild. Tento kouzelný symbol dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby mohla vzniknout nová výherní kombinace, a vy tam mohli získat další skvělé peníze zdarma. Druhým bonusovým symbolem pak je bonus, který vám daruje několik volných spinů zcela zdarma, v rámci kterých můžete získávat velké výhry zdarma, a bez dalších nutných sázek!
Na co byste tedy chtěli čekat? Založte si herní účet a vyzkoušejte si úžasný výherní automat Pixies of the Forest ještě dnes a vyzkoušejte si jedinečnou atmosféru kouzelného lesa!

•    Velice povedená grafika
•    Mnoho bonusů
•    Až 99 výherních linií

Podobné automaty s 99 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář