Immortal romance automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Immortal romance Recenze online automatu

Immortal Romance je fantastický video automat, který obsahuje skvělé funkce a k tomu ještě vyplácí obrovské výhry. Tato hra má 5 válců, 3 řádky a 243 výherních linií. Doplňkem je ještě vzrušující grafická stránka a animace.

O automatu

Hrací automat Immortal Romance byl vyvinut a zveřejněn společností Microgaming v prosinci roku 2011. Zmíněná společnost je dobře známá vytvářením různých druhů her, jako jsou video automaty a hrací automaty, které jsou dostupné ve všech nejlepších online kasinech. Hra Immortal Romance je podobná automatu Thundersruck II, jediným rozdílem je, že automat Immortal Romance má lepší výplaty a funkce. Tato hra se tak pro řadu hráčů online automatů stala opravdovým hitem a dnes je zařazena mezi vysoce hodnocené výherní automaty společnosti Microgaming. Automat je navíc přímo nadupán akcí a dobrodružstvím, které doplňují úžasné funkce.

Téma hry Immortal Romance

Téma tohoto automatu je založeno na upírech a lidském milostném příběhu. Automat vypráví příběh Michaela, Sarah, Amber a Troye, kteří jsou součástí této temné povídky o lásce a podvodu ve formě starého upířího dramatu.

Jak hrát

Immortal Romance dává k dispozici až 243 výherních linií. Hráči tak mají dostatek příležitostí na získání těch nejvyšších výplat, které dosahují obrovských částek. Závratné výhry také můžete získat díky řadě dodatečných speciálních funkcí, kterými tento automat disponuje.

Základní funkce

Hra Immortal Romance je naplněna vzrušujícími funkcemi a jednou z těch nejlepších funkcí je náhodně spuštěná funkce wild desire. Tato funkce změní všechny válce zároveň na divoké válce a uvolní tak vysoké výhry.

Další funkcí jsou volná zatočení. Ty jsou spuštěny, když je aktivována funkce Chamber of spin. V průběhu hraní této hry se můžete seznámit s Michaelem, Troyem, Sarah a Amber. Každá z těchto postav skrývá 4 různá bonusová kola, která se k nim pojí. Výhry jsou zde většinou realizovány pomocí volných spinů.

K tomu všemu mohou hráči k získání výher navíc využít i wild symbol, který má podobu loga hry. Mimo zmíněné symboly ještě hra Immortal Romance nabízí vzrušující zvukovou a grafickou stránku. Třešničkou na dortu je zde však zvláštní super bonusové kolo, které generuje závratně vysoké výplaty.

Bonusové funkce

Automat Immortal Romance má jedinečné bonusové funkce, které vás v této hře budou opravdu bavit. Mezi ně patří funkce wild desire, chambre of spins, bonusové kolo Amber, bonusové kolo Troy, bonusové kolo Michael a bonusové kolo Sarah.

Výhody

  • Funkce této hry jsou velmi zajímavé
  • Hra nabízí 243 výherních linií. Hráči tak mají dostatek příležitostí na získání výher.

Nevýhody

  • Není zde progresivní jackpot
  • Získání vysokých výher vyžaduje trpělivost
  • Abyste mohli vyhrát vysoké částky, musíte do hry investovat.

Celkové hodnocení

Hra Immortal Romance patří mezi ty automaty zdarma, které vám přinesou dostatečné množství zábavy. Není divu, že tato hra představuje jeden z nejlepších video automatů, který kdy společnost Microgaming vytvořila.

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

243 výherních linií

Výrobci automatů

Microgaming

Návratnost

95,78%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

0.02

Podobné 5-válcové automaty

Podobné automaty s 243 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář