Alice in Wonderland automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Alice in Wonderland Recenze online automatu

Jste-li fanoušky pohádkových příběhů a chtěli byste s vašimi oblíbenými hrdiny dosáhnout na ty nevyšší výhry, tak si rozhodně zahrajte online výherní automat Alice in Wonderland. Tento automat pochází z dílny vývojářské společnosti BeeFee a jedná se o pětiválec se třemi řádky a 243 výherními liniemi. Na válcích tohoto automatu vás čeká nejvyšší odměna v hodnotě 12 500 mincí, kterou získáte za spojení pěti scatter symbolů kdekoli na válcích, ale pouze při hraní s maximální sázkou. Tento výherní automat vám přiblíží originální příběh od spisovatele Lewise Carola a přítomny budou také wild symboly, scatter symboly a bonusové funkce včetně spinů zdarma. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

243 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Nízká - Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.25

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Navštivte tuto prapodivnou říši po boku Alenky a objevte její neskonalé poklady

Válce tohoto automatu jsou zaplněny hlavními hrdiny tohoto známého příběhu. Symbol muže vám vyplatí tu nejvyšší odměnu z hlavní hry. Stačí hrát s maximální sázkou a za pět těchto symbolů získáte 2 000 mincí.

Hodinky jsou wild symbolem tohoto automatu a konvice funguje jako scatter symbol. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Symbol nápoje a dortíku vám zaručí výhry již za jeden takový symbol zobrazený na válcích.

Spiny zdarma

Jedná se o jedinou bonusovou funkci tohoto hracího automatu, kterou aktivujete pomocí scatter symbolů. Zobrazte kdekoli na válcích tři nebo více scatter symbolů čajové konvice a vyhrajete 10 spinů zdarma se stacked wild symboly.

Celkové hodnocení

Tento fantazijní online casino automat vás svojí nádhernou grafickou stránkou a velmi štědrými výhrami naprosto dostane. Scatter symbol je tím nejlukrativnějším symbolem tohoto automatu, který navíc aktivuje spiny zdarma.

Podobné automaty s 243 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář