Hero’s Quest automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Hero’s Quest Recenze online automatu

Chtěli byste doprovodit nějakého hrdinu na jeho dobrodružné cestě za ztracenými poklady? Zahrajte si online výherní automat Hero’s Quest zdarma a připravte se na pořádný přísun vzrušujících peněžních výher. Tento automat pochází z dílny vývojářské společnosti Bally Wulff a jedná se o pětiválec s 20 nebo 40 výherními liniemi. Očekávaná návratnost k hráčům tohoto výherního automatu činí 96,09 % a výhry mohou dosahovat hodnoty až 3 000 mincí. Pro získání té nejvyšší výhry musíte hrát s maximální sázkou 150 mincí a na jedné výherní linii musíte zobrazit symbol hrdiny. Tento hrací automat pro vás má velké množství peněžních výher, které získáte po spojení minimálně tří stejných symbolů. Nechybí ani klíčové bonusové funkce jako spiny zdarma, kouzelné spiny a hazardní hra, díky nimž je tento automat ještě napínavější. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

40 výherních linií

Výrobci automatů

Bally Wulff

Návratnost

95,09%

Volatilita

Střední - Vysoká

Plátno

5x4

Minimální sázka

0.15

Maximální sázka

150

Podobné 5-válcové automaty

Pomozte hrdinovi najít ztracený poklad

Hrdina je hlavní postavou tohoto hracího automatu, který je v čele tabulky výplat. Za pět těchto symbolů zobrazených na jedné výherní linii a při hře s maximální sázkou obdržíte 3 000 mincí. Druhou nejlepší výplatou je 2 000 mincí, které vám vyplatí symbol tygra. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů, které aktivují spiny zdarma.

Kouzelné spiny

Kouzelné spiny jsou tři re-spiny válců, při kterých je symbol, který aktivuje kouzelné spiny vždy zmrazen na svém místě.

Spiny zdarma

Tři scatter symboly zobrazené kdekoli na válcích vám udělí 10 spinů zdarma. Během této funkce bude wild symbol stacked symbolem a také je možné vyhrát dodatečné spiny zdarma.

Hazardní hra

Pro možnost zdvojnásobení vašich výher můžete využít hned dvě hazardní hry, které aktivujete příslušnými tlačítky v ovládacím panelu. V rámci karetní hazardní hry můžete zdvojnásobit své výhry uhodnutím správné barvy následující karty. V žebříkové hazardní hře vyhrajete více posunutím se na vyšší žebřinu. V obou hazardních hrách ale také o vaši výhru můžete přijít.

Celkové hodnocení

Online casino automat Hero’s Quest je kompletní automatovou hrou se všemi bonusovými prvky, které se hráčům líbí. Narazíte zde na spoustu vysoce hodnotných symbolů, spiny zdarma i násobitele, díky kterým je celá hra napínavá a vzrušující.

Podobné automaty s 40 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář