Horsemen automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Horsemen Recenze online automatu

Vývojářská společnost Bally Wulff vytvořila další online výherní automat inspirovaný asijskou kulturou, který se zaměřuje konkrétně na asijské jezdce na koních. Tento pětiválec se 40 výherními liniemi má očekávanou návratnost k hráčům 96,06 %, což znamená, že vaše šance na získání slušných výher je velmi vysoká. Mimo jiné v tomto hracím automatu můžete vyhrát také až 50 spinů zdarma a výrazně tak zvýšit vaše šance na získání maximální výhry v hodnotě 10 000 mincí. Musíte ale hrát s maximální sázkou. Pokud z tohoto automatu chcete získat ještě více, tak využije možnost zdvojnásobit vaše výhry. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

40 výherních linií

Výrobci automatů

Bally Wulff

Návratnost

94,81%

Volatilita

Střední

Plátno

5x4

Minimální sázka

0.1

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Připravte se na tuto vzrušující vyjížďku na koních

Vaši úroveň sázek raději nastavte na 50 a zahrajte si o ty nejvyšší výhry. Wild symbolem tohoto automatu je jezdec na koni, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Scatter symbolem je bílý stan na otevřeném poli, který je zároveň vaším klíčem ke spinům zdarma. Za pět scatter symbolů zobrazených kdekoli na herní obrazovce navíc získáte maximální výhru v hodnotě 10 000 mincí. Wild symbol vám vyplatí druhou nejvyšší výhru, která dosahuje hodnoty 1 000 mincí. Obě tyto výhry jsou platné při hraní s maximální sázkou.

Spiny zdarma

Tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivují až 50 spinů zdarma. Během spinů zdarma můžete využít wild symbol jezdce na koni, ale také můžete získat více spinů zdarma.

Zahrajte si hazardní hru a zdvojnásobte své výhry

Karetní a žebříková hazardní hra jsou zde proto, aby si hráči napínavým způsobem mohli své výhry ještě zvýšit. V rámci karetní hazardní hry musíte uhodnout správnou barvu následující karty, zatímco v žebříkové hazardní hře se musíte posunovat po žebříku směrem vzhůru.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat se 40 výherními liniemi je naplněn populárními funkcemi, které vám zajistí spoustu skvělých výher. Běžné herní symboly jsou také velmi zajímavé, zvláště díky jejich výplatám, které rychle naplní vaše kapsy. Online automat Horsemen si rozhodně nenechte ujít.

Podobné automaty s 40 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář