Arabian Nights automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Arabian Nights Recenze online automatu

Výherní automat Arabian Nights zdarma vás přenese do světa snů. Tento automat pochází z dílny společnosti NetEnt, hraje se na 5 válcích a vsadit si můžete až na 10 výherních linií. Nejlepším momentem této hry je však získání progresivního jackpotu. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výrobci automatů

Net Ent

Podobné 5-válcové automaty

Klasické téma

Příběh, který vypráví tento automat, byl vypůjčen z arabských povídek, což je v podstatě sbírka příběhů z Blízkého východu. Původní název této knihy je: Příběhy tisíce a jedné noci. Tento automat zdarma patří svým tématem mezi klasické automaty, a je skvěle doplněn jednoduchou grafikou. V průběhu vaší hry budete moci na pozadí zaslechnout noční cvrkot cvrčků a houkání sovy. Symboly, které vám napomohou při hledání skrytého pokladu, jsou arabský princ, kouzelná lampa, Aladinovi boty, klobouk, velbloud a zakřivená šavle.

Pomozte princi nalézt poklad

Pokud princi v hledání skrytého pokladu pomůžete, velkolepě se vám odvděčí. Cílem této hry je spojit alespoň dva symboly k vytvoření výherní kombinace a získání výhry. Výhry získáte pouze za symboly spojené zleva doprava. Hodnota jedné mince činí 0,50 euro.

  • Abyste se připravili na tuto dobrodružnou výpravu, vyzbrojte se nejdříve zakřivenou šavlí. Budete se tak moci ochránit před divokou zvěří. Spojte 2, 3, 4 nebo 5 těchto symbolů a vyhrát můžete postupně 2, 25, 125 nebo 2 000 mincí.
  • Poté si obujte Aladinovi boty pro pohodlné chození. Za 2, 3, 4 nebo 5 symbolů zobrazených na aktivní výherní linii vás automat odmění 2, 25, 125 nebo 1000 mincí.
  • S dopravou také nebudete mít žádný problém. Jednoduše použijte velblouda. Za 3, 4 nebo 5 velbloudů vyhrajete 5, 30 nebo 150 mincí.
  • Vylepšete vaše vzezření pomocí arabského klobouku. Získáte-li 2, 3, 4 nebo 5 klobouků, vyhrajete 2, 10, 75 nebo 300 mincí.
  • A nakonec si po náročném dni plném hledání pokladu odpočiňte v červeně pruhovaném stanu. Za 2, 3, 4 nebo 5 stanů na aktivní výherní linii získáte 2, 10, 75 nebo 500 mincí.

Nalezení pokladu s kouzelnou lampou je snadné

Přetřete svojí rukou kouzelnou lampu a ta vám vyplní všechna vaše přání. Kouzelná lampa je v tomto automatu scatter symbolem a spustí vám spiny zdarma. Abyste je ale získali, musíte si na válcích vytočit alespoň tři kouzelné lampy. Za to získáte 15 spinů zdarma a během nich budou všechny vaše výhry ztrojnásobeny.

Hledejte speciální funkce

Symbol arabského prince funguje jako wild symbol. Nahrazuje tak všechny ostatní symboly mimo scatter symbol a všechny výhry násobí dvěma. Podaří-li se vám na jedné výherní linii získat 2, 3, 4 nebo 5 wild symbolů, vyhrajete 10, 200, 2 500 nebo 10 000 mincí, což je samotný jackpot. Jak jsme se již zmínili, scatter symbolem je kouzelná lampa. Za posbírání 2, 3, 4 nebo 5 scatter symbolů kdekoli na válcích získáte 2, 5, 20 nebo 500 mincí.

Vyhrajte progresivní jackpot

Výherní automat Arabian Nights nabízí hráčům progresivní jackpot. Abyste si tuto výhru strčili do vlastní kapsy, musíte na jednu aktivní výherní linii umístit všech 5 wild symbolů. Před tím se ale ujistěte, že jste vsadili nejvyšší možnou sázku. Když se vám podaří progresivní jackpot vyhrát, jeho částka se navrátí na počáteční hodnotu a můžete se těšit i z jeho následující výhry.

Výhody

  • Automatická hra
  • Spiny zdarma
  • Progresivní jackpot

Nevýhody

  • Neobsahuje hazardní hru

Celkové hodnocení

Výherní automat Arabian Nights vám umožňuje prozkoumat oblast Blízkého východu a nabízený progresivní jackpot z vás může přes noc udělat milionáře.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář