Book of Crazy Chicken automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Book of Crazy Chicken Recenze online automatu

Dokážete si představit nějaké kuře, které by vám pomohlo vyhrát jackpot v hodnotně 25 000 000 mincí? Vývojářská společnost Bally Wulff vytvořila právě takové kuřátko přímo pro vás. Samozřejmě, že se jedná o kuře virtuální. Online výherní automat Book of Crazy Chicken zdarma je určen k tomu, aby vám pomohl vyhrát milionové výplaty, a to navíc velmi jednoduše. Tento výherní automat obsahuje 5 válců a 10 nastavitelných výherních linií. Vaše sázky si můžete nastavit v rozmezí od 50 do 5 000 mincí a mimo neuvěřitelného jackpotu na vás čekají také wild symboly, scatter symboly, spiny zdarma a hazardní hra. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

10 výherních linií

Výrobci automatů

Bally Wulff

Návratnost

94,72%

Volatilita

Vysoká

Plátno

5x3

Minimální sázka

500

Maximální sázka

50000

Podobné 5-válcové automaty

Zadržte na chvíli dech a zahrajte si o všechno

Naprosto všechny symboly tohoto hracího automatu vám vyplatí vysoké výhry, které získáte již za spojení tří stejných symbolů na jedné výherní linii. Wild symbol má podobu knihy a může nahrazovat všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Za to nejlepší pro vaši výherní kombinaci je ale považováno spojení i několika wild symbolů. Tím nejhodnotnějším symbolem vůbec je symbol šíleného kuřete, který vám vyplatí 25 000 000 mincí. Musíte ale nejdříve spojit pět těchto symbolů na jedné aktivní výherní linii a hrát při tom s maximální sázkou.

Spiny zdarma

Tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivuje až 10 spinů zdarma. Během nich ale můžete spinů zdarma získat i více. Funkce spinů zdarma začne losováním jednoho symbolu, který se následně při celé bonusové hře bude měnit na bonusový symbol.

Vynásobte vaše výhry pomocí hazardní hry

Vaše výhry můžete zdvojnásobit pomocí dvou samostatných hazardních her. Každou z nich spustíte stisknutím příslušného tlačítka, která jsou aktivní po ukončení jakéhokoli kola s výhrou. V karetní hazardní hře musíte uhodnout tu správnou kartu a dvojnásobná výhra bude vaše. V žebříkové hazardní hře se musíte snažit umístit se na co nejvyšším stupínku. Při získání vysokých výher není možné spustit žádnou hazardní hru a nelze je využít ani při hraní v automatickém režimu.

Celkové hodnocení

Online casino automat Book of Crazy Chicken může snadno a navždy změnit celý váš život. Stačí získat tu nejlepší výherní kombinaci. Získat výhry při hraní tohoto hracího automatu bude zážitkem na celý život.

Podobné automaty s 10 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář