Adventures in Orbit automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Adventures in Orbit Recenze online automatu

Mezi milovníky výherních automatů vždy vedly automaty inspirované slavnými science fiction filmy nebo seriály. Vývojářská společnost 888 vám představuje Adventures in Orbit, online výherní automat, který vás vezme na průzkum dalekého vesmíru. Tento pětiválec s 25 výherními liniemi z vás udělá boháče. Má totiž k dispozici velmi vysoké peněžní výplaty a atraktivní bonusové funkce.

Rozsah sázek je také skvělý, protože se vám flexibilně přizpůsobí. Můžete začít hrát již s 0,10, ale nejvíce si můžete vsadit až 10 mincí a dosáhnout tak na mnohem vyšší výhry. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

888

Podobné 5-válcové automaty

Odhodlejte se vydat na dobrodružství do vesmíru za obrovskými výhrami

Tento vesmírný herní automat obsahuje hned několik symbolů, které vám budou připomínat některé filmy nebo seriály o vesmíru. Symboly planet, asteroidů, vesmírných raket, laserových zbraní, robotů a mimozemšťanů se nachází po celých válcích. Automat nicméně nabízí i dva wild symboly, scatter symboly a bonusový symbol.

Spiny zdarma

Vyhrát můžete celkem až 30 spinů zdarma, a to zobrazením tří nebo více scatter symbolů kdekoli na válcích. Při spinech zdarma nebude aktivní žádný násobitel, ale spiny zdarma můžete alespoň obnovit zobrazením dalších scatter symbolů během této funkce.

Bonusová hra

Tři nebo více symbolů mimozemšťana aktivují bonusovou hru, ve které budete mít šest možností k tomu, abyste pomohli tomuto tvoru opravit svoji vesmírnou loď a navrátit se domů. Čím dále se v bonusové hře dostanete, tím více můžete vyhrát. Vyšší výhry si zajistíte dokončením všech vašich úkolů. Pokud ale během bonusové hry narazíte na symbol Game Over, tak bude bonusová hra ukončena a vy získáte pouze do té doby nasbírané výhry.

Celkové hodnocení

Online casino automat Adventure in Orbit zpracovává vesmírné téma, které vám připomene kvalitní sci-fy filmy. Automat nabízí spoustu zábavy a ještě více slušných peněžních výher.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář