Omlouváme se, momentálně je tato hra nedostupná, na opravě usilovně pracujeme.
Mezitím si můžete vybrat z tísiců funkčních her.

City Life 2: The Vegas Job automat zdarma

bonus up to Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

City Life 2: The Vegas Job Recenze online automatu

Pokud jste někdy hráli výherní automat Citi Life 1, tak si určitě velmi rádi vyzkoušíte také výherní automat Citi Life 2: The Vegas Job. Druhý díl tohoto velmi oblíbeného výherního automatu vydala společnost 888. Na jeho pěti válcích s 20 výherními liniemi budete mít spoustu šancí na získání velmi atraktivních peněžních výher. Stejně jako i ve výherním automatu Citi Life 1 si můžete i zde užít spoustu šancí na hraní zajímavých bonusových funkcí včetně spinů zdarma s násobiteli.

Ten nejvyšší jackpot v hodnotě 2 000 mincí je možné aktivovat symbolem pana Jobse. Konkrétně jich musíte na jedné výherní linii zobrazit pět a hrát při tom s tou nejvyšší možnou sázkou. Výherní linie se navíc mohou hodnotit ve směru zleva doprava, zprava doleva nebo oběma směry. Vyberte si a můžete získat mnohem více šancí na vytvoření výherních kombinací. Číst více

Užijte si noční život Las Vegas a vyhrajte u toho skvělé peněžní částky

Všechny použité symboly tohoto automatu jsou nějak propojeny s daným tématem. Najít můžete například symbol tikající bomby, pytlů s penězi, drahého sportovního auta nebo pěti podivně vypadajících postav. Mezi speciální symboly patří scatter symbol a dva wild symboly. Jeden je obyčejným wild symbolem a druhý je násobícím wild symbolem, který vytvořené výhry vynásobí 3x.

Spiny zdarma

Tento hrací automat vám přinese až 30 spinů zdarma. Stačí kdekoli na válcích zobrazit tři nebo více scatter symbolů.

Bonusová hra

Tuto bonusovou hru můžete aktivovat zobrazením tři bonusových symbolů na jedné výherní linii. V této mini hře musíte pomoci některým postavám, ale tím vůbec nejlepším je, že každá z těchto postav skrývá nějaký dárek, který se může změnit v násobitele výher.

Celkové hodnocení

Online casino automat City Life 2: The Vegas Job je nejnovější verzí této oblíbené automatové hry. Tento automat si naprosto zamilujete, hlavně díky svému skvělému příběhu a velmi slibným funkcím.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář