Dawn of the Dinosaurs automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Dawn of the Dinosaurs Recenze online automatu

Dnes již žádného velkého dinosaura není možné zahlédnout, ale jejich existenci si můžete užít alespoň na válcích tohoto online výherního automatu, který je mimo jiné naplněn štědrými výhrami a spoustou speciálních funkcí. Online automat Dawn of the Dinosaurs pochází z dílny vývojářské společnosti 888 Gaming a obsahuje celkem 5 válců a 20 výherních linií, na kterých budete moci vyhrát spoustu nádherných výher.

Pozadí válců tohoto automatu tvoří hustá prehistorická džungle, která vám připomene, jak asi mohla naše planeta před 200 milióny lety vypadat. Tento hrací automat mimo jiné obsahuje i spoustu atraktivních funkcí, jako jsou například spiny zdarma, wild symbol, apod. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

888

Podobné 5-válcové automaty

Vítejte ve světě dinosaurů

Válcům tohoto hracího automatu budou dominovat někteří dinosauři. Mezi ty nejhodnotnější dinosaury patří velociraptor, triceratops a tyranosaurus rex. Wild symbolem je obrovské oranžové oko a symbol zobrazující masivní tesák představuje bonusový symbol. Tím nejhodnotnějším symbolem je tyranosaurus rex. Za pět těchto symbolů na jedné výherní linii získáte výhru v hodnotě 1 500 mincí. Hrát ale musíte s maximální sázkou.

Bonusová hra

Tři bonusové symboly zobrazené na aktivní výherní linii aktivují bonusovou hru, ve které se účastníte souboje dinosaurů. Tento souboj se odehraje v pěti kolech a vaším úkolem bude vybrat v každém kole vaše údery. Čím dále se v bonusové hře dostanete, tím vyšší výhru získáte.

Spiny zdarma a násobitelé

Během základní hry se může na válcích náhodně zobrazit ohnivý kámen, za který se vyplní jedno pole na malém obrázku sopky. Čtyřmi takovými kameny aktivujete mini hru, ve které si můžete zahrát až 30 spinů zdarma s násobitelem až 6x. Vybrat si můžete hned z několika možností. Například 30 spinů zdarma bez žádného násobitele, nebo 5 spinů zdarma s násobitelem 6x. Volba záleží opravdu jen na vás.

Celkové hodnocení

Online casino automat Dawn of the Dinosaur je funkcemi naplněný automat, který vám nabídne spoustu zajímavých funkcí a ještě více lukrativních výher.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář