Matsuri automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Matsuri Recenze online automatu

Matsuri je online výherní automat s japonským tématem, který vám umožní zúčastnit se japonských oslav. Tento hrací automat pochází z dílny vývojářské společnosti Play’n Go a vyhrát v něm můžete až nádherných 300 000 mincí.

Tento pětiválec s 20 výherními liniemi obsahuje také wild symboly, které se postarají o ještě větší vzrušení při hraní. Wild symboly vám mohou vyplatit tu nejvyšší nabízenou výhru. Je zde ale také bonusový symbol, který se postará o aktivaci atraktivních bonusových funkcí. Téma automatu je spojené s japonskými svátky, a tomu odpovídá i jeho vzhled. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

Play'n Go

Návratnost

95,83%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.25

Maximální sázka

100

Podobné 5-válcové automaty

Vítejte v zemi vycházejícího slunce

Pokud jste se žádných japonských oslav ještě neměli tu čest účastnit, tak máte nyní jedinečnou příležitost. Válce tohoto automatu jsou totiž pokryty tematickými symboly, které zahrnují například tři japonské dívky, mísu, růži, tradiční pokrmy a zmrzlinu. Wild symbolem je lampión, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo bonusových symbolů a může tak vytvořit více výherních kombinací. Bonusovými symboly jsou kapr koi a maska a oba dva tyto symboly mohou aktivovat bonusové funkce.

Spiny zdarma

Tuto funkci můžete aktivovat zobrazením tří nebo více symbolů masky na jakékoli pozici na válcích. Získáte celkem 8 spinů zdarma, ale za zobrazení dalších bonusových symbolů můžete vyhrát další spiny zdarma. Každá další zobrazená maska vám přinese dodatečné 2 spiny zdarma.

Pokud na válcích během spinů zdarma narazíte na wild symbol, rozšíří se na všechny pozice na válci. Každé další kolo se pak celý válec posune směrem doleva, až do dosažení prvního válce.

Kingyo Sukui

Tuto funkci aktivuje kapr koi zobrazený na druhém, třetím a čtvrtém válci. Vaším úkolem bude chytat rybky v rybníčku. Za každou chytnutou rybku vyhrajete odměny. Bonusová hra bude ukončena po chycení všech rybek, nebo když selže vaše papírová lžíce. Odměnou může být až 500násobek vaší sázky.

Celkové hodnocení

Tento Japonskem inspirovaný online casino automat vám přináší spoustu šancí na získání obrovských výher. Automat obsahuje wild symboly a bonusové symboly, které mohou aktivovat například spiny zdarma.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář