Jade Magician automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Jade Magician Recenze online automatu

Chtěli byste si zahrát online výherní automat protkaný magií a fantazijními příběhy? Tak si rozhodně musíte vyzkoušet hrací automat Jade Magician, který vám může zajistit pořádný obrat ve vašem životě. Tento pětiválec s 15 výherními liniemi pochází z dílny vývojářské společnosti Play’n Go a přenese vás do pohádkové říše plné záhadných stvoření a nádherných kouzel.

V tomto hracím automatu narazíte na wild symboly, scatter symboly a zlatého draka, který vám vyplatí tu nejlepší výhru v hodnotě až 2 500 mincí. Wild symbol je zároveň násobitelem výher 2x, ale také nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo kouzelného symbolu se spiny zdarma. Vzrušení do hry přinesou i funkce spinů zdarma a funkce s druhou šancí. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

15 výherních linií

Výrobci automatů

Play'n Go

Návratnost

96,70%

Volatilita

Střední - Vysoká

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

18.75

Podobné 5-válcové automaty

Přesvědčte se o síle těchto záhadných kouzelníků a vydělejte při tom spoustu peněz

Válce tohoto automatu jsou naplněny tematicky laděnými symboly, mezi které patří drak, orel, tygr a další. Výherní kombinace v této online automatové hře můžete tvořit kdekoli na válcích, ale musí obsahovat alespoň tři identické symboly. Wild symbol je v tomto automatu zároveň násobitel výher 2x. Scatter symbolem je kouzelnice, která aktivuje bonusovou funkci se spiny zdarma.

Spiny zdarma

Tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na prvním, třetím a pátém válci aktivují spiny zdarma. Do začátku získáte 5 spinů zdarma, ale během hraní můžete získat spinů zdarma více. Během spinů zdarma bude scatter symbol fungovat také jako wild symbol.

Druhá šance

Tuto funkci aktivují dva scatter symboly zobrazené během hlavní hry. Před vámi se zobrazí čtyři symboly, ze kterých si můžete jeden vybrat. Jedním z nich můžete aktivovat spiny zdarma a ostatní tři vám vyplatí okamžitou výhru.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat s orientálním tématem je plný lukrativních symbolů a speciálních funkcí. Zahrát si můžete například spiny zdarma, které můžete aktivovat rovnou nebo pomocí funkce s druhou šancí.

Podobné automaty s 15 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář