Megasaur automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Megasaur Recenze online automatu

Pojďme se vrátit zpět do doby, kdy po naší planetě chodili obrovští tvorové. Online výherní automat Megasaur od vývojářské společnosti RTG nás přenese zpět do prehistorického období, kdy tito živočichové ještě existovali. Tento pětiválec s 25 výherními liniemi vás překvapí svým proaktivním wild symbolem červeného Megasaura, který může zdvojnásobit všechny vaše výhry.

Tento hrací automat obsahuje hned dva wild symboly. Prvním z nich je zelený Megasaurus a druhým je červený Megasaurus. Zelený Megasaurus funguje jako skupinový wild symbol pouze na druhém válci a nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Červený Megasaurus se nachází pouze na čtvrtém válci a nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo zeleného wild symbolu a scatter symbolu. K tomu navíc v tomto automatu narazíte také na neustále rostoucí progresivní jackpot, který vám může doslova změnit život. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

RTG

Podobné 5-válcové automaty

Nechte tyto zvířecí obry pomoci vám získat spoustu peněz

Válce tohoto automatu jsou naplněny dinosaury a tu nejvyšší výhru vám vyplatí oranžový dinosaurus. Za pět těchto symbolů zobrazených na jedné výherní linii získáte nádherných 1 000 mincí. Musíte při tom ale hrát s maximální sázkou. Pokud vytvoříte tuto výherní kombinaci za pomocí červeného Megasaura, tak bude vaše odměna dosahovat 2 000 mincí. Scatter symbolem je v této automatové hře sopka, která vám vyplatí výhry z jakékoli pozice na válcích. Navíc se jedná také o klíč ke spinům zdarma.

Funkce Megasaura

Scatter symboly sopky aktivují funkci Megasaura, ve které bude vaším úkolem kliknout na všechny scatter symboly. Získat tak můžete až 10 spinů zdarma. Když se během spinů zdarma zobrazí na herní ploše červený nebo zelený wild symbol, nahradí ostatní symboly tak, že je sežere. Při zobrazení obou dvou wild symbolů najednou bude platit pouze červený wild symbol. Získat také můžete více spinů zdarma.

Bonusová funkce

Díky této bonusové funkci a jejímu počítadlu můžete vyhrát od 26 do 250 spinů. Pokud tato funkce nebude aktivována náhodně, bude následně aktivována počítadlem. V tomto případě můžete vyhrát až 50 spinů zdarma.

Funkce zaručených výher

Tato funkce může být aktivována, pokud získáte výhru v hodnotě méně než desetinásobku vaší sázky. V tomto případě budete moci vyhrát a 250x hodnotu vaší celkové sázky.

Megasauří jackpoty

Jackpoty mohou být aktivovány během spinů zdarma a jejich hodnota závisí na úrovni vaší celkové sázky. Jackpoty můžete vyhrát při jejich aktivaci na začátku bonusové funkce megasaura.

Hlavní a malý jackpot můžete aktivovat při hře s vyššími sázkami. Při těchto sázkách navíc můžete získat celkem 20 % z hodnoty jackpotu zobrazením tří scatter symbolů na válcích. Pokud hrajete s nižší hodnotou sázek, tak můžete vyhrát 10 % hodnoty jackpotu při zobrazení tří scatter symbolů na válcích.

Celkové hodnocení

Výherní automat Megasaur online je naplněn speciálními funkcemi a poskytne vám tak nespočet příležitostí na získání vysokých peněžních výher, spinů zdarma, násobitelů a neustále zvyšujících se progresivních jackpotů.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář