Manic Millions automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Manic Millions Recenze online automatu

Chtěli byste se podívat do laboratoře nějakého trhlého vědce a stát se svědky těch nejšílenějších objevů? Zahrajte si online výherní automat Manic Millions, který pro vás vytvořila vývojářská společnost NextGen. Tento pětiválec s 25 výherními liniemi je vaší vstupenkou do té nejpodivnější laboratoře, ze které můžete odejít jako naprostí milionáři.

Samotný vědec je v tomto hracím automatu wild symbolem, který vám vyplatí velmi slušnou výhru v hodnotě až 1 000 mincí, ale tu nejvyšší výhru pro vás má připravenou scatter symbol, který vám přinese až 1 250 mincí. Mimo to má automat v zásobě i několik bonusových funkcí. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

NextGen

Návratnost

94,57%

Volatilita

Střední - Vysoká

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

10

Podobné 5-válcové automaty

Užijte si několik nejšílenějších vědeckých experimentů a vyhrajte spoustu peněz

Válce tohoto automatu jsou pokryty prvky, které můžete běžně vidět při vědeckých pokusech. Například můžete narazit na symbol rostlin, tekutin a medúzy. Wild symbol tohoto automatu nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a vytváří tak více výherních kombinací. Scatter symbol může aktivovat bonusovou funkci a vyplatí vám tu nejvyšší výhru.

Elektrizující spiny zdarma a další bonusová funkce

Tuto funkci můžete aktivovat zobrazením tří nebo více scatter symbolů kdekoli na válcích. Vaší odměnou může být 10 spinů zdarma, ale během nich je možné aktivovat spinů zdarma ještě více. Igor může během této funkce na jednom nebo více válcích zobrazit až tři wild symboly. Po každém spinu může navíc Igor na tři prostřední válce přidat scatter symboly, které mohou aktivovat dodatečné spiny zdarma a scatter výhry.

Hazardní funkce

V této funkci využijete tlačítka s piky a srdci a vaši výhru při tom můžete vynásobit 2x nebo dokonce 4x. Jediné, co musíte udělat, je správně odhadnou barvu nebo karetní barvu následující karty.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat vás nechá nahlédnout do jedné speciální laboratoře, ze které můžete odejít jako opravdoví boháči. Mimo skvělých výher jsou pro vás připraveny wild symboly, scatter symboly a spiny zdarma.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář