Dice on Fire automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Dice on Fire Recenze online automatu

Vývojářská společnost Stake Logic vytvořila online výherní automat Dice on Fire, který se vyznačuje retro stylem a nespočetnými šancemi na získání obrovských peněžních výher. Tento pětiválec s pěti výherními liniemi nabízí 96,23% návratnost k hráčům a několik speciálních funkcí k tomu. Rozsah sázek se pohybuje od 0,50 až do 50 mincí. Můžete tak sázet jakoukoli částku podle vašich možností. Spolu s vysoce hodnotnými klasickými symboly můžete objevit i spiny zdarma, které automatu dodají potřebné napětí. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

6-válcové

Výherní linie

5 Výherních linií

Výrobci automatů

Stake Logic

Návratnost

95,59%

Volatilita

Vysoká

Plátno

6x3

Minimální sázka

0.05

Maximální sázka

50

Podobné 6-válcové automaty

Okořeňte vaše výherní kombinace

Spolu s některými tradičními symboly, jako jsou citróny, hrozny, třešně, hvězdy a červené sedmičky, obsahuje tento hrací automat i červené, zelené a žluté papričky, které vaše výhry pořádně okoření. Tím nejhodnotnějším symbolem jsou červené sedmičky, které vám za výherní kombinaci z pěti symbolů při hře s maximální sázkou vyplatí 50 000 mincí. Za každý symbol pálivé papričky můžete získat maximálně 2 000 mincí, a to za spojení pěti těchto symbolů na jedné výherní linii.

Scatter symboly

Scatter symbolem tohoto herního automatu je zlatá hvězda. Tato hvězda vám vyplatí peněžní výhry již za zobrazení tří těchto symbolů kdekoli na válcích. Za pět scatter symbolů získáte při hře s maximální sázkou 2 500 mincí.

Spiny zdarma

Funkci spinů zdarma aktivujete v tomto automatu zobrazením alespoň 6 symbolů kostky kdekoli na válcích. Během této funkce budete mít možnost výběru, jak tuto funkci chcete hrát. Jednotlivé pálivé papričky, které se před vámi zobrazí, vyjadřují tři různé možnosti spinů zdarma.

Zelená paprička skrývá 24 spinů zdarma s násobitelem 1x. Žlutá paprička aktivuje 12 spinů zdarma s násobitelem 2x a nakonec je zde i červená paprička, která spustí 6 spinů zdarma s násobitelem 4x. Během této funkce můžete vyhrát více spinů zdarma. Když na válcích zobrazíte dalších 6 symbolů kostek, vyhrajete stejný počet spinů zdarma se stejným násobitelem.

Celkové hodnocení

Online casino automat Dice on Fire je poněkud odlišným ovocným automatem, ve kterém si ale užijete opravdu každé roztočení válců a čeká vás i spousta příležitostí na získání šťavnatých peněžních výher.

Podobné automaty s 5 Výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář