Wolfheart automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Wolfheart Recenze online automatu

Je na čase podívat se zpět do středověku a připomenout si některé z nejznámějších legend o slavných bojovnících. Vývojářská společnost 2by2 Gaming vám představuje online výherní automat Wolfhearth zdarma, který je vizuálně situován právě do zmíněného období. Tento automat obsahuje netradičně 8 válců a neuvěřitelných 60 fixně nastavených výherních linií, díky kterým se budete moci přiblížit k vašim vysněným výhrám.

Výherní automat obsahuje hned několik možností nastavení, ale celé ovládání automatu pro vás bude jistě velmi jednoduché. Výhry, které na vás v tomto automatu čekají, budou dosahovat až 2 000 mincí. Tuto výhru získáte konkrétně za spojení pěti symbolů ženy v červených šatech a při hře s maximální sázkou. Mimo této výhry ale můžete využít i spiny zdarma, násobitele a záhadnou bonusovou hru. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

60 výherních linií

Výrobci automatů

2by2 Gaming

Návratnost

95,98%

Volatilita

Střední - Vysoká

Plátno

5x6

Minimální sázka

0.4

Maximální sázka

160

Podobné 5-válcové automaty

Nalezněte středověké poklady a změňte se na hrdinu

Symboly tohoto hracího automatu jsou spojeny s tématem, a proto očekávejte postavy z této dávné doby. Mezi ty nejhodnotnější symboly patří zlatý meč, červený prapor, žena s kápí, hrad, vlčí maska a socha.

Automat obsahuje také wild a scatter symboly. Mužská postava je wild symbolem a nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Stacked symboly mohou na prvním a druhém válci zabrat až 6 polí na výšku. Na třetím až osmém válci pak mohou zabrat nejvíce tři pole. Každý symbol vám vyplatí jinou výhru, které jsou přehledně zobrazeny v tabulce výplat.

Scatter symbol je zároveň tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu, který vám vyplatí až 16 000 mincí. Musíte však hrát s maximální sázkou a na válcích zobrazit 8 těchto symbolů.

Spiny zdarma

Za tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivujete spiny zdarma. Vyhrát můžete celkem 8-60 spinů zdarma. Jejich počet ale závisí na počtu zobrazených scatter symbolů.

Oba dva hlavní symboly (muž a žena) se mohou během spinů zdarma změnit na symbol vlka a fungovat tak jako wild symboly. Všechny výhry zahrnující tyto symboly budou vynásobeny 2x. Spiny zdarma můžete aktivovat opětovaně při získání dalších alespoň tří scatter symbolů.

Záhadná funkce

Během hlavní hry i při spinech zdarma mohou některé symboly nahrazovat jiné a tím zvýšit vaše šance na tvoření hodnotných výherních kombinací.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat obsahuje 8 válců se šesti řádky, ale proces tvoření výherních kombinací je v tomto automatu stejně jednoduchý, jak je to u klasických pětiválcových automatů. V tomto automatu můžete vyhrát až 60 spinů zdarma a získat tak neuvěřitelné herní zážitky.

Podobné automaty s 60 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář