Snow Queen Riches automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Snow Queen Riches Recenze online automatu

Vývojářská společnost 2by2 Gaming vám přináší na tomto online výherním automatu příběh o dobru a o zlu. Jedná se o pětiválec s 25 výherními liniemi, který se nazývá Snow Queen of Riches. Tento automat vás přenese do fantazijního světa plného spinů zdarma a násobitelů výher s hodnotou až 100x.

Výherní automat vypráví příběh o Sněhové královně, která se snaží vypořádat se vším zlem. Automat byl inspirován příběhem od Hanse Christiana Andersena a nabídne vám neuvěřitelný počet hodnotných peněžních výher. Ty získáte za tvoření výherních kombinací na pěti průhledných válcích. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

2by2 Gaming

Návratnost

96,65%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.25

Maximální sázka

25

Podobné 5-válcové automaty

Zobrazte na válcích vaši oblíbenou pohádkovou postavu a získejte neuvěřitelné výhry

Symboly tohoto automatu jsou přejaty z příběhu o Sněhové královně. Pokud tedy chcete získat ty nejhodnotnější výhry, musíte se na válcích snažit zobrazit symboly sobů, růží, zrcadla nebo dvou dětí.

Wild symbol představuje samotná královna, která se objevuje pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci. Scatter symbolem je hrad, který aktivuje bonusovou hru Sněhové královny. V hlavní hře vám nejvyšší výhru přinese symbol kluka, který vám při hře s maximální sázkou vyplatí 800 mincí.

Ledová wild funkce

Wild symbol se objevuje pouze na prostředních třech válcích, ale pokud se wild symbol zobrazí na celém jednom válci, získáte jeden re-spin zdarma. Během této funkce můžete vyhrát další re-spiny zdarma s násobitelem 4x. Tato funkce bude ukončena ve chvíli, kdy nezískáte žádné další výhry, nebo když vám bude udělen násobitel 4x.

Bonus Sněhové královny

Při zobrazení 3 scatter symbolů hradu na prostředních třech válcích získáte na výběr ze dvou možností. První možností je bonusové kolo štěstí a druhou jsou spiny zdarma. Pokud si vyberete bonusové kolo štěstí, musíte s ním zatočit a vaší odměnou může být až násobitel 100x.

Při výběru spinů zdarma získáte 10 spinů zdarma a vyšší pravděpodobnost aktivování Ledové wild funkce. Při zobrazení dalších tří scatter symbolů získáte dodatečné spiny zdarma, ale celou bonusovou funkci Sněhové královny aktivovat nemůžete.

Celkové hodnocení

Snow Queen Riches je online casino automatem naplněným skvělými funkcemi a jeho atraktivní bonusové hry vám dokáží splnit všechna vaše přání. Spiny zdarma a násobitelé také výrazně zvýší vaše herní konto.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář