Lost City of Incas automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Lost City of Incas Recenze online automatu

O záhadných pokladech starověké Incké říše toho bylo napsáno a řečeno již hodně, ale teprve nyní máte tu možnost připojit se ke skupině lidí, kteří chtějí starověkou Inckou říši prozkoumat pomocí tohoto online výherního automatu zdarma se spoustou speciálních funkcí. Automat vytvořila vývojářská společnost 2by2 Gaming jako pětiválec s 25 výherními liniemi. Hlavní výhrou je 3 200 mincí v hlavní hře, ale pokud se vám podaří aktivovat spiny zdarma nebo bonusovou hru, tak můžete domů odkráčet až se 40 000 mincemi. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

2by2 Gaming

Návratnost

96,20%

Volatilita

Střední - Vysoká

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.25

Maximální sázka

100

Podobné 5-válcové automaty

Najděte v tomto ztraceném městě obrovské poklady

Tento výherní automat vám umožní podívat se do tohoto starověkého Inckého města a objevit jeho ztracené poklady. Symboly automatu vám budou připomínat obrázky z této kultury. Například se jedná o obrázek lamy, dívky, mapy, truhlice s poklady a kaktusu. Tím nejhodnotnějším symbolem je náčelník, který vám vyplatí při hraní s maximální sázkou 3 200 mincí.

Logo tohoto automatu je wild symbolem, který nahrazuje všechny ostatní běžné herní symboly, ale nemůže vytvářet výherní kombinace sám o sobě. Scatter symbol má podobu slunce a za tři nebo více těchto symbolů vyhrajete bonusovou funkci chrámu slunce.

Chrám slunce

Tuto bonusovou hru aktivujete 3, 4 nebo 5 scatter symboly a před vámi se na zvláštní herní obrazovce objeví pyramida. Vaším úkolem bude vybrat si z nabízených cihel, které skrývají až 19 spinů zdarma. Všechny vaše výhry získané během spinů zdarma budou zdvojnásobeny. Spiny zdarma také mohou být obnoveny znovu, a to zobrazením dalších tří nebo více scatter symbolů. Obnovených spinů zdarma může být 6, 8 nebo 10.

Záhadná funkce

Sluneční paprsky mohou v tomto hracím automatu změnit některé symboly během hlavní hry na zlaté a vaše výhry tak vynásobit 2x.

Speciální funkce

Na levé straně válců je vyobrazena starověká mapa, která je rozdělena na několik sektorů. Pokaždé, když se nějaký z běžných symbolů změní na zlatý symbol, tak se příslušný sektor zbarví do zlata. Po zbarvení všech sektorů splníte jednu úroveň. Úrovní je v této automatové hře celkem pět. Po splnění všech pěti úrovní se můžete vydat na nekonečnou cestu, na které na vás čekají násobitelé od 1x do 20x a spousta hodnotných artefaktů.

Celkové hodnocení

Tento casino automat obsahuje velkou škálu skvělých bonusů, které na vás čekají s vysokými odměnami. Symboly jsou sladěné s tématem a pomohou vám aktivovat ty nejnapínavější speciální funkce.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář