Curious Machine automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Curious Machine Recenze online automatu

Curious Machine je výherním automatem na motivy románu od H. G. Wellse. Automat byl vydán v roce 2012 a jeho mobilní verze přišla na trh v roce 2014. Výherní automat Curious Machine zdarma se hraje s pěti válci a 30 výherními liniemi a jako klasický video automat je naplněn úžasnými animacemi, které doslova přitahují váš pohled, štědrými bonusy a spoustou dalších speciálních funkcí.

Společnost Betsoft je známá zvykem přidávat do svých online automatů dodatečné funkce a bonusy. A automat Curious Machine není žádnou výjimkou. Jelikož se jedná o klasický výherní automat od Betsoft, naleznete v něm dvě opravdu zábavné bonusové hry, wild symbol a další speciální funkce, které zvýší vaše šance na získání výher. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

30 výherních linií

Výrobci automatů

Betsoft

Návratnost

95,26%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.02

Maximální sázka

150

Podobné 5-válcové automaty

Téma online výherního automatu

Téma tohoto výherní automatu je opravdu zajímavé. Tím podivným strojem je tu totiž samotný stroj času a s ním nesmí chybět ani postava Milese Bellhouse. Právě on tráví hodiny ve své dílně navrhováním a vyráběním stroje času. Naštěstí na to není ale sám. Po jeho boku vždy stojí jeho věrný Gizmo. Další postavou je horkokrevný kapitán, který si o Milesovi nemyslí nic dobrého, a tak čas od času narušuje jeho práci. Nakonec snad ale Miles nalezne tolik potřebné vírové proudění, které je pro jeho cestu časem naprosto nezbytné.

Jak hrát

Než se pustíte do hry, je velmi důležité prohlédnout si tabulku výplat, abyste si nastavili odpovídající sázku na jednu linii. Pro nastavení vašich sázek, musíte nejdříve na obrazovce najít příslušné ovládací symboly. Jakmile dokončíte studování tabulky výplat, můžete spustit automatickou hru. Nastavit si ji můžete podle svých preferencí.

Nejlépe vyplácejícím symbolem je symbol Milese Bellhouse. Když spojíte 5 těchto symbolů na výherní linii, získáte úžasných 2500 kreditů. Symboly Gizma a generála patří mezi další vysoce platící symboly a za spojení čtyř nebo pěti z nich můžete také získat obstojné částky.

Bonusy tohoto výherního automatu zdarma

Scatter symbol dinosaura spouští spiny zdarma, ale jen v případě, že se objeví zároveň na válcích 1, 3 a 5. V tomto případě budete muset cestovat zpět v čase a vaší odměnou budou bonusové kredity s náhodně vylosovaným násobitelem od 1x až do 5x. Další bonusové kolo zvané Cesta časem můžete spustit třemi stejnými symboly stroje času zobrazených na válcích 2, 3 a 4.

Wild symbol víru

Symbol víru je wild symbolem a napomáhá k vytváření výherních kombinací. Pokud se na obrazovce nenachází žádná výherní kombinace, ale je přítomen symbol víru, aktivuje se funkce víru, která roztočí symboly obklopující symbol víru. Výsledkem je jiné rozmístění herních symbolů, které může vést k vytvoření výherních kombinací. Pokud se na válcích nenachází žádná výherní kombinace, může být náhodně spuštěna druhá šance. Při ní se jeden z pěti válců znovu roztočí a vy tak získáváte další šanci na vytvoření výherní kombinace. Tato funkce bude být spuštěna pouze při hře se všemi 30 výherními liniemi.

Celkové hodnocení

Online automaty společnosti Betsoft nevyžadují pro jejich hraní žádnou registraci. Jednoduše si je můžete zahrát na vašem počítači, mobilním telefonu nebo tabletu bez nutnosti stahování softwaru. Jejich grafická stránka, animace a zvuk dosahují velmi vysoké kvality. Abyste si tyto hry slušně užili, musíte je hrát online a je lepší rozumět všem jejich funkcím.

Podobné automaty s 30 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář