Amazons‘ Battle automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Amazons‘ Battle Recenze online automatu

Chcete se podívat na zuřivé ženské válečnice v akci, které vám mimo jiné mohou vyplatit i velmi štědré výhry? Potom si zahrajte online výherní automat Amazons‘ Battle zdarma. Tento pětiválec s 30 výherními liniemi je inspirován bájnými postavami, které zaplňují celou herní obrazovku a pomohou vám získat slušné výhry. Na válcích se setkáte s méně hodnotnými i vysoce hodnotnými symboly, ale pokud vás zajímají spíše jednotlivé funkce, tak pro vás máme také dobrou zprávu. V nabídce jsou spiny zdarma, záhadný progresivní jackpot a hazardní hry. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

30 výherních linií

Výrobci automatů

EGT

Volatilita

Nízká - Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

1

Maximální sázka

600

Podobné 5-válcové automaty

Bájné postavy

Tento výherní automat vás přenese na přátelské prostranství nacházející se uprostřed husté džungle, která je naplněna nebezpečím a záhadami. Výherní automat tak hráčům poskytne i zkušenost s nádhernou přírodou, která se nachází na pozadí.

Mezi ty nejhodnotnější symboly tohoto automatu patří tygr a čtyři bájné válečnice. Wild symbolem je černý kůň a stacked scatter symbol má podobu sekery a štítu.

Neuvěřitelné funkce a výplaty

Wild symbol se na válcích zobrazuje jako stacked symbol a narazit na něj můžete ve skupinkách po třech. Wild symbol je klasicky náhradou za všechny ostatní herní symboly a tvoří tak více výherních kombinací. Mimo to vám ale wild symbol vyplatí i tu nejvyšší možnou výhru v hodnotě 20 000 mincí. Stačí hrát s maximální sázkou a spojit pět wild symbolů na jedné aktivní výherní linii.

Spiny zdarma

7 nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válci 2, 3 a 4 aktivují spiny zdarma. Celkem můžete vyhrát až 30 spinů zdarma, které budou odehrány na zvláštní herní obrazovce. Spiny zdarma nemohou být aktivovány opakovaně.

Hazardní hra

Každou svoji výhru můžete nadále zvýšit pomocí hazardní hry, ve které musíte uhodnout správnou barvu otáčené karty z balíčku. Úspěšný odhad povede ke zdvojnásobení vaší výhry, zatímco na nesprávný odhad nezískáte nic.

Jackpot

V tomto hracím automatu můžete vyhrát jeden ze čtyř progresivních jackpotů. Bonusová hra o jackpot je spouštěna náhodně a vaším úkolem je v ní objevit tři stejné karty. Jejich karetní barva vám pak určí hodnotu vyhraného jackpotu.

Celkové hodnocení

Online casino automat Amazons‘ Battle zdarma je akční a zábavnou automatovou hrou, která vám nabídne i trošku bájné historie. Důležitější je ale nespočet šancí na získání vzrušujících peněžních výplat.

Podobné automaty s 30 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář