Lucky Buzz automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Lucky Buzz Recenze online automatu

Co byste říkali na návštěvu říše hmyzu, kde vás vřele přivítají brouci a mravenci? Vývojářská společnost EGT vytvořila tento velmi zajímavý online výherní automat, který zpracovává právě téma hmyzí říše. Tento pětiválec s 20 výherními liniemi vám představí spoustu veselých hmyzích přátel, kteří vám pomohou k získání opravdu vysokých peněžních výher. A pokud vám to není dost, tak využijte i skvělé speciální funkce v podobě wild symbolů, scatter symbolů, záhadného jackpotu a hazardní hry. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

EGT

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

1

Maximální sázka

400

Podobné 5-válcové automaty

Vydělejte si peníze s pomocí veselých hmyzích přátel

Naprosto celá herní obrazovka je plná veselých hmyzích symbolů, které mají různé peněžní hodnoty. Wild symbolem je elegantní slečna moucha a symbol čmeláka je scatter symbolem. Tím nejhodnotnějším symbolem je mravenec. Za pět mravenců zobrazených na jedné aktivní výherní linii získáte při hraní s maximální sázkou 20 000 mincí. Peněžní výhry ale získáte již za spojení dvou těchto symbolů.

Wild symbol, scatter symbol a jiné klíčové funkce

Wild symbol se objevuje na druhém, třetím a čtvrtém válci a může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů, které aktivují spiny zdarma.

Spiny zdarma

Za tři scatter symboly zobrazené na prostředních třech válcích můžete vyhrát 3 spiny zdarma se zaručenými stacked wild symboly. Jeden stacked wild symbol zobrazený na kterékoli pozici na prvním válci aktivuje dodatečný spin zdarma. Během prvního spinu zdarma bude wild symbol zobrazen na druhém válci a expanduje na celý válec tak, že ho promění na wild válec. Pokud nejsou aktivovány dodatečné spiny zdarma a všechny ostatní spiny zdarma jsou odehrány, objeví se wild symbol na třetím válci a přemění celý válec na wild válec. Stejně tak se může wild symbol objevit i na čtvrtém válci a změnit ho také na wild válec.

Záhadný jackpot

Bonusová hra o záhadný jackpot se čtyřmi úrovněmi bude v tomto hracím automatu spuštěna automaticky po jakémkoli kole. Vaším úkolem bude mezi 12 nabízenými kartami objevit tři karty stejné karetní barvy a získat tak ten nejvyšší progresivní jackpot.

Hazardní hra

Vaši výhru můžete zdvojnásobit pomocí hazardní hry, ve které se musíte snažit uhodnout barvu následující karty. Správně uhodnutá barva zdvojnásobí vaši výhru, zatímco nesprávně uhodnutá karta vás připraví o vaši výhru a ukončí hazardní hru.

Celkové hodnocení

Online casino automatu Lucky Buzz je slušným automatem, který vás nejenže pobaví svými zábavnými malými symboly, ale také vám naplní vaši kapsu skvělými peněžními výhrami.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář