Action Money automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Action Money Recenze online automatu

Vývojářská společnost EGT uvedla na trh další funkcemi naditý online výherní automat zdarma v podobě Action Money. Tento pětiválec s 20 výherními liniemi je zde jen a jen proto, aby vám poskytl atraktivní funkce a pomohl vám dosáhnout na ty nejvyšší výhry. V automatu jsou zahrnuty napínavé funkce, jako jsou například wild symboly, scatter symboly, spiny zdarma, scatter hra, jackpot a hazardní hra. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

EGT

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

1

Maximální sázka

400

Podobné 5-válcové automaty

Vždy jde pouze o peníze

Tento hrací automat vás vezme na virtuální prohlídku světa financí, ve kterém lidé nemluví o ničem jiném než o penězích. Na pozadí válců rozeznáte několik mrakodrapů, které se postarají o celkově tmavé a studené prostředí.

Mezi ty nejhodnotnější symboly tohoto automatu patří balíček dolarových bankovek, zlatá kreditní karta, pytel s penězi, osobní strážci, limuzína s kancelářskou budovou, sekretářka a bankéř. Šéf je wild symbolem a dvěma scatter symboly jsou smlouva a banka.

Několik funkcí s nádhernými výplatami

Šéf, který je wild symbolem, vám v tomto herním automatu přinese až 200 000 mincí. Stačí hrát pouze s tou nejvyšší sázkou a tato výhra může být vaše. Scatter symboly pro vás mají ale připraveno mnohem více.

Scatter výhry

Scatter symbol v podobě smlouvy aktivuje obrovské výhry, které ale závisí na počtu zobrazených symbolů. Scatter symboly se při tom mohou zobrazit naprosto kdekoli na válcích. Pět scatter symbolů zobrazených kdekoli na herní obrazovce vám vyplatí výhru v hodnotě od 240 000 do 400 000 mincí a aktivují bankovní funkci.

Bankovní funkce

Symbol banky se může zobrazit na prostředních třech válcích. Pokud se vám podaří zobrazit tento symboly na všech třech válcích najednou, aktivujete bankovní funkci. Před vámi se zobrazí pět bank, mezi kterými si musíte vybrat. Ta určí vašeho násobitele výher. Během této funkce můžete vyhrát až 12 spinů zdarma s násobitelem 5x. Počet spinů zdarma určíte zase výběrem jedné z 8 nabízených obálek. Nesmí se zapomenout ani na extra wild symbol, který bude při této funkci aktivní. Bankovní funkci můžete kdykoli obnovit.

Hazardní hra

Tato funkce vám dovolí zdvojnásobit vaše výhry, a to naprosto jednoduchou hrou. Vaším úkolem bude pouze vybrat jednu ze dvou karet. Při špatném výběru o svoji výhru přijdete a hazardní hra bude ukončena.

Jackpot

Tento výherní automat obsahuje také náhodnou bonusovou hru o jeden ze čtyř progresivních jackpotů. Tato hra bude aktivována náhodně, po ukončení jakéhokoli kola s výhrou. Během této bonusové hry budete vybírat z 12 nabízených karet do té doby, než narazíte na tři karty stejné karetní barvy. Ta bude odpovídat jednomu z progresivních jackpotů, který vyhrajete.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář