Magic Fruits 81 automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Magic Fruits 81 Recenze online automatu

Vývojářská společnost Wazdan vyjadřuje svoji lásku k jednoduchým ovocným online výherním automatům velmi viditelně prostřednictvím automatu Magic Fruits 81. Tento automat je skvělým zástupcem tradičních výherních automatů a překvapí vás svojí skvělou grafickou stránkou a perfektními výhrami. Díky tomuto automatu je tak jasné, že klasickým ovocným automatů ještě dlouho neodzvoní.

Online casino automat Magic Fruits 81 vám nabídne flexibilní a dostupné možnosti sázek. Válce můžete roztočit se sázkami v rozmezí od 0,01 do 10 mincí a s maximální sázkou můžete dosáhnout až na 1 200 mincí. Jinak má tento online hrací automat velmi čerstvý nádech a veselý vzhled, který ho od ostatních běžných výherních automatů odlišuje. Navíc budete mít hned 81 možností, jak vytvořit výherní kombinace. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

4-válcové

Výherní linie

81 výherních linií

Výrobci automatů

Wazdan

Volatilita

Střední

Plátno

4x3

Minimální sázka

0.1

Maximální sázka

100

Podobné 4-válcové automaty

Zamilujte se znovu do klasických ovocných automatů

Vývojářská společnost Wazdan využila všechny kouzla toho nejchutnějšího a nešťavnatějšího ovoce, aby byl tento hrací automat co nejatraktivnější. Jeho herní rozhraní je čisté a vyhlazené. Tradiční herní symboly vás budou lákat k roztočení válců a zvýšení vašich sázek na maximum. Součástí automatu jsou také pokročilé funkce a kompletní ovládací panel, ve kterém narazíte na funkce včetně automatického hraní, rychlého roztočení válců, apod.

Nyní se ale zaměříme na jinou část tohoto automatu. Jeho válce jsou pokryty tradičními symboly, z nichž naprostá většina jsou symboly ovocné. Mimo ovoce ale na válcích narazíte i na šaška, červené sedmičky nebo zvony. Šašek zde zastupuje wild symbol a může nahrazovat všechny ostatní herní symboly a tvořit více výherních kombinací. Ovocné symboly jsou těmi nejběžnějšími symboly a obsahují melouny, hrozny, hrušky, maliny, švestky a pomeranče.

Červená sedmička patří na žebříku mezi ty nejhodnotnější symboly tohoto online automatu. Zobrazte na válcích čtyři tyto symboly na jedné výherní linii a 600 mincí bude vašich. Z ovocných symbolů vám nejvíce vyplatí symbol hroznů, který vám přinese až 120 mincí. Za ním následují melouny, které vám vyplatí při maximální sázce rovných 100 mincí.

Jednotlivé symboly se po vytvoření úspěšné výherní kombinace rozsvítí a na okamžik rozzáří celou herní obrazovku. Hodnota vašich výher bude na obrazovce vyobrazena v zářícím kruhu tak, že ji rozhodně nepřehlédnete.

Proaktivní wild symbol

Tím nejhodnotnějším symbolem této automatové hry je wild symbol, který vám přinese až 1 200 mincí. Pro získání této částky ale musíte hrát s maximální sázkou. Pro získání výher musíte spojovat stejné symboly na některé ze sedmi výherních kombinací. Pokud se ale na válcích zobrazí wild symbol, bude počet výherních linií zvýšen na 81.

Celkové hodnocení

Tento výherní automat je vaší vstupenkou do kouzelného světa, ve kterém na vás čeká spousta kouzelného ovoce. Pokud jste fanoušky klasických ovocných automatů, pak je Magic Fruits 81 určen přímo pro vás. Zahrajte si s tou nejvyšší možnou sázkou a dosáhnete na naprosto úžasné výhry. V automatu nechybí ani proaktivní wild symbol, který je zároveň tím nejcennějším symbolem.

Podobné automaty s 81 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář