Mystical Pride automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Mystical Pride Recenze online automatu

Vývojářská společnost Merkur vydala tento výherní automat, který je inspirován životem domorodých obyvatel Ameriky. Na 5 válcích s 5 výherními liniemi a rozsahem sázek od 0,05 do 100 mincí budete mít nespočet šancí na získání neuvěřitelných výher. Očekávaná návratnost k hráčům je 95,97 %. Znamená to, že budete mít opravdu spoustu šancí na tvoření výherních kombinací. Mezi speciálními funkcemi jsou wild symboly, scatter symboly, spiny zdarma, násobitelé a hazardní hry. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

Merkur

Návratnost

95,00%

Volatilita

Vysoká

Podobné 5-válcové automaty

Poznejte duchy domorodých Američanů

Tento výherní automat vám se svými symboly otevře dveře k lukrativním funkcím. Wild symbolem a zároveň tím nejhodnotnějším symbolem je totem s vyobrazením boha ve zvířecí podobě. Za pět wild symbolů zobrazených na jedné výherní linii vám přinese tu nejvyšší možnou výhru v hodnotě 100 000 mincí.

Wild symbol může také nahrazovat všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolu, ale také vaše výhry zdvojnásobí. Scatter symbol na druhou stranu aktivuje spiny zdarma a při hraní s maximální sázkou vám vyplatí až 50 000 mincí.

Spiny zdarma

3 nebo více scatter symboly zobrazené kdekoli na válcích aktivují až 25 spinů zdarma. Všechny výhry během spinů zdarma jsou navíc vynásobeny 3x.

Dvě hazardní hry

Tyto dvě hazardní hry vám pomohou zvýšit vaše výhry. Karetní hazardní hra vaše výhry zdvojnásobí při uhodnutí správné barvy otáčené karty. V žebříkové hazardní hře se budete pohybovat po žebříku směrem nahoru nebo dolů a na každé žebřině na vás čeká jiná výhra.

Celkové hodnocení

Online casino automat Mystical Pride je plný skvělých funkcí, které vás naprosto vtáhnou do hry. Užijte si spiny zdarma, násobitele i hazardní hry a vyhrajte skvělé peněžní částky.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář