Velvet Lounge automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Velvet Lounge Recenze online automatu

Vítejte ve světě přepychu a krásy, kterým je tento pětiválcový online výherní automat Velvet Lounge zdarma s pěti výherními liniemi. Tento automat pochází z dílny vývojářské společnosti Merkur Gaming a jeho hlavním tématem jsou třpytivé luxusní diamanty a zářivé ženy. Za spojení už tří stejných symbolů na vás čekají opravdu nádherné peněžní výhry. Očekávaná návratnost k hráčům je 96,20 % a rozsah sázek se pohybuje od 0,01 do 10 mincí. Navíc budete mít možnost zdvojnásobit všechny vaše výhry pomocí dvou hazardních her. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

5 Výherních linií

Výrobci automatů

Merkur

Návratnost

97,40%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Podobné 5-válcové automaty

Válce plné nádherných kamenů

Válce tohoto hracího automatu jsou naplněny drahými kameny v různých tvarech. Tím nejlepším symbolem je symbol ženy, který vám vyplatí 1 000 mincí za výherní kombinaci z pěti těchto symbolů. Tento hrací automat neobsahuje žádný scatter symbol ani spiny zdarma, to ale neznamená, že nemůžete vyhrát obrovské sumy.

Funkce re-spinu

Když se na třech nebo více válcích objeví stejné symboly, aktivuje se funkce tří re-spinů. Během této funkce jsou pozastaveny pole se stejnými symboly a všechna ostatní pole jsou roztočena znovu. Pokud jsou stejné symboly zobrazeny na všech polích, tak jsou zbývající re-spiny přeskočeny.

Dvojitá hazardní hra

Tento herní automat zdarma nabízí hned dvě hazardní hry. V karetní hazardní hře můžete své výhry zdvojnásobit uhodnutím správné barvy otáčené karty. Žebříková hazardní hra vám vyplatí výhry podle toho, na které žebřině se umístíte. Dávejte si pozor na každý špatný pohyb, protože povede k nulové výhře a ukončení hazardní hry.

Celkové hodnocení

Online casino automat Velvet Lounge obsahuje několik jednoduchých funkcí a velmi snadný průběh hry. Získat výhry je tak v tomto výherním automatu naprostou hračkou.

Podobné automaty s 5 Výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář