Crazy Fruits automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Crazy Fruits Recenze online automatu

Myslíte si, že ovocné online výherní automaty již ztratily svoji popularitu? Vyzkoušejte si online výherní automat Crazy Fruits zdarma a popřemýšlejte o tomto výroku ještě jednou. Crazy Fruits je výjimečný online casino automat od vývojářské společnosti Kajot, který obsahuje spoustu nečekaných zvratů. Jedná se o pětiválec s 5 výherními liniemi, který vám nabídne také násobící wild symboly, výplaty oběma směry, spiny zdarma a spoustu hodnotných symbolů.

Průběh hry i její prostředí je velmi jednoduché, ale ty nejvyšší výhry v něm získáte právě díky běžným herním symbolům. Tím nejhodnotnějším symbolem je sedmička, která vám při hraní s maximální sázkou přinese až neuvěřitelných 3 200 000 mincí. Číst více

Tomáš Poner Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

5 Výherních linií

Výrobci automatů

Kajot

Podobné 5-válcové automaty

Užijte si tuto novou verzi klasických ovocných automatů

Online herní automat Crazy Fruits je stejný, jako všechny ostatní jednoduché pětiválce s 5 výherními liniemi. Vaším úkolem bude pouze tvořit výherní kombinace ze tří a více symbolů a inkasovat své výhry. Hodnota vašich sázek se může pohybovat od 10 mincí a maximem je 8 000 mincí na jedno zatočení. Pamatujte si ale, že na ty nejvyšší nabízené výhry můžete dosáhnout pouze při hraní s maximální sázkou.

Výhry tohoto automatu při hraní s maximální sázkou začínají na 16 000 mincí. Tuto hodnotu získáte za spojení tří symbolů třešní nebo citrónů na jedné výherní linii. Mezi další běžné herní symboly patří hrozny, melouny, pomeranče, hvězdy a sedmičky. Automat ale obsahuje také wild symboly, které nejen nahrazují všechny ostatní herní symboly a tvoří tak více výherních kombinací, ale také zvyšují hodnotu vytvořených výher 4x.

Bonusové funkce

Symbol žolíka je aktivátorem bonusové hry, ale musíte ho zobrazit uprostřed třetího válce. Bonusová hra se skládá z 5 spinů zdarma, při nichž se celý válec změní na wild válec. Pokud se vám podaří zobrazit tohoto ojedinělého žolíka na prostředním poli třetího válce, žolík se rozroste na všechny tři pole a aktivuje spiny zdarma.

Žolík bude zároveň na třetím válci zastávat roli wild symbolů, což znamená, že pro získání výher stačí zobrazit stejné symboly na prvním a druhém válci nebo na čtvrtém a pátém válci. Čeká vás spousta příležitostí na získání opravdu skvělých kombinací, které můžete zobrazit doslova při každém zatočení.

Hazardní hra je jednou z těch nejběžnějších doplňkových her výherních automatů a je obsažena snad ve všech online automatech od vývojářské společnosti Kajot. V této hazardní hře budete mít příležitost své výhry zdvojnásobit. Vaše šance na získání vyšších výher je 50/50 a vaším jediným úkolem je uhodnout správnou barvu tažené karty z balíčku.

Celkové hodnocení

Tento automat vám nabídne tradiční ovocné symboly s vysokou hodnotou, díky kterým velmi snadno a rychle naplníte svoji peněženku. Využít také můžete spiny zdarma a wild symboly s násobitelem, které ještě více zvýší naše napětí.

Podobné automaty s 5 Výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář
 1. AHOJTE DEME NA TO

  ANTA
  11.9.2014
 2. O OPRAVDOVÉ PRACHY BY TO TOLIK NEDÁVALO!

  JAN FALTEJSEK
  8.4.2017
  • To zjistíte, jen když to vyzkoušíte 😉

   princess
   10.4.2017