The True Sheriff automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

The True Sheriff Recenze online automatu

Máte rádi akční filmy a příběhy? Pokud ano, pak se vám určitě bude líbit i možnost vydělat si pár korun hraním hracího automatu The True Sheriff zdarma. Tento automat pochází od vývojářské společnosti Betsoft, má 5 válců a vsadit si můžete až na 30 výherních linií. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

30 výherních linií

Výrobci automatů

Betsoft

Návratnost

97,35%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.02

Maximální sázka

150

Podobné 5-válcové automaty

Téma

Společnost Betsoft tentokráte vsadila na téma starého dobrého Divokého západu a výherní automat ozvláštnila dávkou pistolníků, salónů, zločinců, atd.

Celá tato casino hra zdarma byla zasazena do westernového městečka. Šerif zde zastává funkci zachovavatele zákona a pořádku a celou scenérii báječně doplňuje klasická westernová hudba.

Jak hrát

Když spustíte tuto hru, budete vyzváni k nastavení vašich sázek. Máte k dispozici 4 přednastavená tlačítka nebo můžete použít posuvnou lištu na spodní straně obrazovky. Poté nastavte počet aktivních výherních linií a jednoduše klikněte na tlačítko spin a roztočte válce. Pistol představuje wild symbol a další symboly představují šerifa, zločince, tanečnici, odznak šerifa a symboly hracích karet od esa po 10.

Speciální funkce

Vaše šance na získání výher zvyšte pomocí bonusových kol. K tomu musíte pouze získat 3 a více odznaků šerifa na válcích zleva doprava. Když se vám to podaří, aktivujete od 10 do 15 spinů zdarma. Během spinů zdarma nezapomeňte pokračovat ve sbírání odznaků, které vám nakonec přinesou dodatečnou bonusovou výhru.

Šerifovo bonusové kolo

Tento hrací automat obsahuje pistolnickou funkci, která je aktivována, když se symbol šerifa objeví na prvním válci, symbol pistole na druhém, třetím a čtvrtém válci a symbol zločince na pátém válci. V této bonusové hře je vaším cílem padoucha zastřelit. Pro zjištění vaší výhry si ale musíte hodit mincí a uhodnout, zda padne panna nebo orel. Při každém uhodnutí se posouvá vaše výhra o jednu úroveň.

Pistole

Když se symbol pistole objeví na prostředním válci, bude spuštěna speciální wild funkce. Šerif vystřelí několikrát směrem k válcům a trefí několik symbolů. Tyto symboly se poté změní na wild symboly a bude následovat jedno opětovné roztočení válců zdarma. Wild symboly mohou nahradit všechny ostatní symboly mimo symbol pistole a šerifova odznaku.

Výhody

  • Několik bonusových funkcí
  • Kompatibilita s iOS a Android operačními systémy
  • Funkce automatické hry

Nevýhody

  • Žádný progresivní jackpot

Dalšími podobnými výherními automaty zdarma jsou například House of Fun, Scarface, atd.

The True Sherif automat zdarma nabízí hráčům díky jeho atraktivní grafické stránce a zvukovým efektům vzrušující zážitky. Bonusové hry vám pomohou zvýšit vaše šance na získání výher.

Podobné automaty s 30 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář