Birds of Fury automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Birds of Fury Recenze online automatu

Online výherní automat Birds of Fury se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi a může vám připomínat populární mobilní hru Angry Birds. Tento automat pochází z dílny vývojářské společnosti RTG a je plný zle vypadajících ptáků, ze kterých ale můžete na válcích tvořit lukrativní výherní kombinace.

Válce tohoto automatu jsou pokryty symboly pestrobarevných ptáků a každý z nich vám nabídne jinou hodnotu výhry. Wild symbol je tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu, který vám vyplatí až 1 500 mincí. Druhým nejhodnotnějším symbolem je černý ptáček, který pro vás má výhru v hodnotě až 1 000 mincí. Mimo běžných výher na vás ale čekají také spiny zdarma a násobitelé výher. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

RTG

Návratnost

91-97%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

125

Podobné 5-válcové automaty

Zobrazte na válcích svého šťastného ptáčka a získejte obrovské peněžní výhry

Mimo několika běžných herních symbolů můžete na válcích tohoto automatu narazit také na wild a scatter symboly. Wild symbolem je žlutý ptáček, zatímco scatter symbolem je logo automatu. Wild symbol je tím nejhodnotnějším symbolem, který navíc nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a vytváří tak více výherních kombinací. Scatter symbol vám zase přinese výhry z jakékoli pozice na válcích

Bonusová funkce

Tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivuje 10 spinů zdarma, při kterých je aktivní také násobitel výher. Všechny vaše výhry tak budou při spinech zdarma zdvojnásobeny. Tuto funkci je možné aktivovat opětovaně.

Naštvané wild symboly

Na konci jakéhokoli kola s výhrou může být aktivována náhodná bonusová funkce. Během této funkce se všechny scatter symboly změní na wild symboly. Navíc budou na herní obrazovku přidány dva extra wild symboly. Funkce může být aktivována pouze dvakrát.

Naštvaný násobitel výher

Na začátku jakéhokoli kola může být na válce náhodně přidán násobitel a vaše následující výhry tak mohou být vynásobeny 2x, 3x, 4x nebo 5x. Násobitel může vynásobit také všechny výhry z výběru možností nebo výhry získané pomocí wild symbolů, ale tato funkce nebude aktivní v kole, ve kterém jste aktivovali spiny zdarma.

Naštvaný výběr z možností

Po získání výhry se mohou na herní obrazovce zobrazit tři modrá vajíčka, ze kterých si můžete jedno vybrat a odhalit tak hodnotu vaší výhry.

Celkové hodnocení

Online casino automat Birds of Fury je naplněný speciálními funkcemi a nabízí také náhodně aktivovaný progresivní jackpot. Tento výherní automat obsahuje spoustu vzrušujících funkcí. Výhry ze základní hry jsou dostatečně atraktivní, ale spiny zdarma a násobitelé výher se postarají o potřebné vzrušení ze hry.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář