Treasures of Tombs: Hidden Gold automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Treasures of Tombs: Hidden Gold Recenze online automatu

Sníte o tom, že naleznete nějaký ukrytý poklad, a nejlépe v některé ze starodávných pyramid? Zahrajte si online výherní automat Treasure of Tombs:Hidden Gold a přesvědčte se o tom, jak je tento pětiválec s 9 výherními liniemi štědrý. Narazit můžete mimo jiné také na spiny zdarma a speciální bonusové symboly.

Tento hrací automat si můžete zahrát se sázkou od 0,27 mincí, ale pokud chcete dosáhnout na ty nejhodnotnější výhry, tak musíte vsadit maximum, které činí 63 mincí. Očekávaná návratnost k hráčům je velmi krásných 95,8 %. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

9 výherních linií

Výrobci automatů

Playson

Návratnost

93,64%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.27

Maximální sázka

45

Podobné 5-válcové automaty

Vydejte se na tuto dobrodružnou cestu

Téma tohoto online automatu je inspirované antickým Egyptem a jeho grafická stránka dosahuje velmi vysoké kvality. Jednotlivé symboly jsou spojené s tématem a narazíte například na symbol objevovatele, posvátného ptáka a božího oka. Symbol objevovatele vám odhalí tu nejhodnotnější výhru v hodnotě 315 000 mincí a jedná se o bonusový symbol.

Spiny zdarma a bonusová hra

Boží oko plní funkci wild symbolu a zároveň aktivuje spiny zdarma. Za tři nebo více těchto symbolů zobrazených kdekoli na válcích získáte 10 spinů zdarma. Během této funkce můžete narazit i na extra bonusový symbol, který vám vyplatí nezávislé výhry. Pokud během spinů zdarma zobrazíte pět bonusových symbolů, odejdete domů s tou nejhodnotnější výhrou 315 000 mincí. Bonusovým symbolem se může stát jakýkoli symbol mimo wild symbolu.

Celkové hodnocení

Online casino automat Treasure of Tombs: Hidden Gold je velmi lukrativní a vaši kapsu dokáže naplnit v rekordně krátkém čase. Průběh hry je jednoduchý a vaší odměnou budou vysoké výhry získané z hodnotných herních symbolů.

Podobné automaty s 9 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář