Sorry, this game is currently unavailable, we are working hard to fix it.
Meanwhile, you can choose from thousands of functional games.

Merry Christmas automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Merry Christmas Recenze online automatu

Online výherní automat Merry Christmas od vývojářské společnosti Playson vám během těchto nádherných svátků přinese ještě další důvod, proč se smát. Tento pětiválec21 výherními liniemi pro vás má spoustu příležitostí na získání masivních odměn až v hodnotě 30 000 mincí. Stačí se pustit do hraní s maximální sázkou. Mimo to ale tento hrací automat rozdá spoustu vánočních dárků, které vám zajistí naprosto nezapomenutelné Vánoce.

Mimo běžných peněžních výher můžete v tomto herním automatu zdarma dosáhnout na spiny zdarma a interaktivní bonusovou hru. Obě dvě tyto speciální funkce vám vydláždí cestu k atraktivním výhrám. I rozsah sázek vás v tomto automatu určitě potěší. Vsadit si můžete od 0,21 do 105 mincí. Číst více

Nadělte si o Vánocích tyto neuvěřitelné dárky

Tento výherní automat byl určen speciálně pro toto slavnostní roční období. Jeho válce jsou naplněny vánočními ozdobami a symboly a na pozadí je vidět zasněžené vrcholky stromů, které vánoční atmosféru perfektně dolaďují.

Symbol šampaňského vystupuje jako wild symbol a symbol starých hodin s kukačkou je scatter symbolem. Wild symbol je zároveň tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu, který vám vyplatí jackpot v hodnotě až 30 000 mincí. Hrát ale musíte s maximální sázkou. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a vytváří také vlastní výherní kombinace.

Spiny zdarma a bonusová hra

Tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivují spiny zdarma. V této bonusové funkci můžete získat až 15 spinů zdarma, ale jejich počet může být během hraní zvýšen. K dispozici budete mít dva wild symboly (Santa a sáně), které můžete během spinů zdarma využít.

Symbol vánočního stromku zobrazený na prvním a pátém válci aktivuje bonusovou hru, ve které si budete moci vybrat vánoční stromeček podle vašeho přání a odhalit tak svého násobitele výher. Vybírejte stromečky tak dlouho, než narazíte na prázdný pytel, který tuto bonusovou hru ukončí.

Celkové hodnocení

Tento casino automat udělá z vašich Vánoc ty nejkrásnější svátky v roce. Jeho výplaty a celkový průběh hry jsou naprosto úžasné. Spiny zdarma a bonusová hra vám navíc umožní získat ještě více skvělých výher.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář