Omlouváme se, momentálně je tato hra nedostupná, na opravě usilovně pracujeme.
Mezitím si můžete vybrat z tísiců funkčních her.

Alice in Wonderslots automat zdarma

bonus up to Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Alice in Wonderslots Recenze online automatu

Na trhu s výherními automaty již existují některé automaty vytvořené na téma slavné novely spisovatele Lewise Carrolla s názvem Alenka v říši divů a je možné, že jste už některý z nich hráli. Nyní se ke skupině těchto výherních automatů zapojila i vývojářská společnost Playson se svým výtvorem v podobě online výherního automatu Alice in Wonderslots online. Tento výherní automat vám nepřipomene pouze tento slavný příběh z osmnáctého století, ale navíc vám umožní vyhrát až 60 000 mincí.

Grafická stránka i doprovodný zvuk jsou v tomto výherním automatu velmi působivé. Zajímáte-li se ale více o jeho symboly a výplaty, tak se podívejte do tabulky výplat. Symboly jsou velmi štědré, ale než začnete točit válci, nastavte si nejdříve hodnotu vaší sázky v rozmezí od 0,20 do 120 mincí. Číst více

Staňte se součástí tohoto pohádkového dobrodružství a odhalte skryté poklady

Tento pětiválec s 20 výherními liniemi se vyznačuje naprosto dokonalým designem a bohatou grafikou. Válce jsou naplněny charakteristickými symboly, které pochází z originálního příběhu. Krásu celého herního prostředí ještě podtrhuje kouzelně vytvořená krajina na pozadí. Mezi klíčové symboly patří hlavně plch, vévodkyně, zajíc Březňák a Kloboučník.

Šklíba je wild symbolem a v tomto automatu nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo Alenky a scatter symbolu s nápisem: „Sněz mě!“ Za pět scatter symbolů na jedné výherní linii získáte při hře s maximální sázkou tu nejvyšší nabízenou výhru v hodnotě 60 000 mincí.

Spiny zdarma a expandující wild symboly

Zobrazte tři scatter symboly kdekoli na válcích a vaší odměnou bude 20 spinů zdarma. V této bonusové hře nebude aktivní žádný násobitel, ale za další tři scattery můžete počet spinů zdarma obnovit.

Pokaždé, když na válcích této automatové hry zobrazíte Alenku, tak vyroste a pokryje celý válec. Peněžní výhry navíc získáte za spojení už dvou stejných symbolů.

Celkové hodnocení

Alice in Wonderslots je napínavým a dobrodružným online casino automatem zdarma, který byl inspirován slavnou knižní předlohou. Při hraní tohoto online automatu můžete narazit na všechny zábavné prvky, jako jsou například spiny zdarma a jackpoty, které v žádném automatu nesmí chybět.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář