Sorry, this game is currently unavailable, we are working hard to fix it.
Meanwhile, you can choose from thousands of functional games.

Alice in Wonderslots automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Alice in Wonderslots Recenze online automatu

Na trhu s výherními automaty již existují některé automaty vytvořené na téma slavné novely spisovatele Lewise Carrolla s názvem Alenka v říši divů a je možné, že jste už některý z nich hráli. Nyní se ke skupině těchto výherních automatů zapojila i vývojářská společnost Playson se svým výtvorem v podobě online výherního automatu Alice in Wonderslots online. Tento výherní automat vám nepřipomene pouze tento slavný příběh z osmnáctého století, ale navíc vám umožní vyhrát až 60 000 mincí.

Grafická stránka i doprovodný zvuk jsou v tomto výherním automatu velmi působivé. Zajímáte-li se ale více o jeho symboly a výplaty, tak se podívejte do tabulky výplat. Symboly jsou velmi štědré, ale než začnete točit válci, nastavte si nejdříve hodnotu vaší sázky v rozmezí od 0,20 do 120 mincí. Číst více

Staňte se součástí tohoto pohádkového dobrodružství a odhalte skryté poklady

Tento pětiválec s 20 výherními liniemi se vyznačuje naprosto dokonalým designem a bohatou grafikou. Válce jsou naplněny charakteristickými symboly, které pochází z originálního příběhu. Krásu celého herního prostředí ještě podtrhuje kouzelně vytvořená krajina na pozadí. Mezi klíčové symboly patří hlavně plch, vévodkyně, zajíc Březňák a Kloboučník.

Šklíba je wild symbolem a v tomto automatu nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo Alenky a scatter symbolu s nápisem: „Sněz mě!“ Za pět scatter symbolů na jedné výherní linii získáte při hře s maximální sázkou tu nejvyšší nabízenou výhru v hodnotě 60 000 mincí.

Spiny zdarma a expandující wild symboly

Zobrazte tři scatter symboly kdekoli na válcích a vaší odměnou bude 20 spinů zdarma. V této bonusové hře nebude aktivní žádný násobitel, ale za další tři scattery můžete počet spinů zdarma obnovit.

Pokaždé, když na válcích této automatové hry zobrazíte Alenku, tak vyroste a pokryje celý válec. Peněžní výhry navíc získáte za spojení už dvou stejných symbolů.

Celkové hodnocení

Alice in Wonderslots je napínavým a dobrodružným online casino automatem zdarma, který byl inspirován slavnou knižní předlohou. Při hraní tohoto online automatu můžete narazit na všechny zábavné prvky, jako jsou například spiny zdarma a jackpoty, které v žádném automatu nesmí chybět.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář