Treasures of Tombs (bonus) automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Treasures of Tombs (bonus)

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Treasures of Tombs (bonus) Recenze online automatu

Podle historiků je velká část starověkých egyptských záhad ještě nevyřešena, a právě to je zřejmě důvodem, proč vývojářská společnost Playson vytvořila tento výherní automat jako zkratku k dosažení těchto tajemných starověkých pokladů. Tento výherní automat online obsahuje celkem 5 válců a 9 výherních linií, na kterých budete moci získat velmi atraktivní peněžní výhry. Při hraní s tou nejvyšší sázkou na vás čeká až 30 000 mincí.

Téma, grafika i zvukové efekty se nějak pojí s egyptskou kulturou. Mimo to ale tento výherní automat nabízí flexibilní možnosti sázek. Vaše sázky si tak můžete nastavit naprosto podle sebe od 0,09 do 54 mincí. Ve hře jsou také spiny zdarma a velmi zajímavá bonusová hra, která vám otevře dveře vedoucí k extra výhrám. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

9 výherních linií

Výrobci automatů

Playson

Volatilita

Střední - Vysoká

Podobné 5-válcové automaty

Podívejte se do království faraonů a odneste si odtamtud spoustu výher

Vývojářská společnost Playson vytvořila naprosto ideální prostředí pro všechny hráče, kteří rádi hrají hrací automaty s historickým tématem. Válce jsou černé barvy, jsou transparentní a jsou zasazeny do barevného rámu. Jednotlivé symboly mají obecně velmi vysokou hodnotu, ale pokud chcete získat rovnou jackpot, tak se zaměřte na symbol ženské objevovatelky. Pokud na jedné aktivní výherní linii zobrazíte pět těchto symbolů při hře s maximální sázkou, tak získáte jackpot v hodnotě 30 000 mincí. Oko boha Hora je wild symbolem a scatter symbolem v jednom. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly a tvoří také vlastní výherní kombinace.

Spiny zdarma

Tři nebo více symbolů tohoto božího oka aktivují spiny zdarma. Vaší odměnou bude 10 spinů zdarma s jedním bonusovým symbolem. Bonusový symbol je určen náhodně ještě před zahájením spinů zdarma. Bonusový symbol se může rozrůst na celý válec, stačí, když na válcích během bonusových spinů zdarma zobrazíte určitý počet bonusových symbolů. Za další tři božská oka navíc můžete získat více spinů zdarma.

Bonusová hra

Tři nebo více symbolů oka boha Hora aktivují bonusovou hru, ve které si musíte vybrat z nabízených předmětů a odhalit tak svoji výhru. Tato bonusová hra bude ukončena po objevení prázdného symbolu.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat s egyptským tématem je naprosto ideální volbou pro všechny milovníky historie a pokladů. Automat Treasure of Tombs má všechny potřebné funkce na vyplnění vašich snů a jeho grafická stránka i výplaty jsou naprosto úžasné.

Podobné automaty s 9 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář