Dark Carnivale automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Dark Carnivale Recenze online automatu

Chtěli byste se podívat do lunaparku během večerních hodin a zažít napínavé dobrodružství? Zahrajte si tento pětiválcový online výherní automat s 20 výherními liniemi s názvem Dark Carnivale, ve kterém na vás budou čekat neuvěřitelné peněžní výhry. Tento hororový online automat pochází z dílny vývojářské společnosti BeeFee Gaming a je v něm pro vás připravena spousta výher včetně spinů zdarma. Za pět stacked symbolů na aktivní výherní linii můžete získat až 2 500 mincí a scatter symboly budou zase vaším klíčem ke spinům zdarma. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Střední - Vysoká

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.05

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Nenechte se zastrašit temnotou a vydejte se na cestu za obrovskými poklady

Válce této automatové hry jsou zaplněny děsivými symboly a na pozadí je vidět noční lunapark, který celé atmosféře dodává strašidelný nádech. Mezi klíčové symboly automatu patří blonďatá zombie žena, odstrašující klaun, vraždící plyšový medvídek a další. V tabulce výher je uveden také wild a scatter symbol. Wild symbolem je pestrobarevná maringotka, zatímco stan slouží jako scatter symbol. Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a scatter symbol zase aktivuje spiny zdarma se stacked wild symboly.

Spiny zdarma

Scatter symbol se objevuje na prvním, třetím a pátém válci a při zobrazení na všech těchto válcích najednou aktivuje spiny zdarma. Vyhrát můžete až 12 spinů zdarma se stacked wild symboly.

Hazardní hra

Pokaždé, když na válcích v hlavní hře vytvoříte výherní kombinaci, můžete ji vložit do dodatečné hazardní hry. Vaším úkolem je uhodnout správnou barvu následující karty. Správným odhadem svoji výhru zdvojnásobíte, ale při nesprávném odhadu o svoji výhru přijdete.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat s hororovým tématem vám nabídne neuvěřitelné peněžní odměny. Mimo jackpotu v hodnotě 2 500 mincí můžete využít atraktivní bonusové funkce.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář