Magic Queens automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Magic Queens Recenze online automatu

Online výherní automat Magic Queens je plný záhadných sil, které dokážou ovládat pouze čarodějky. Tento pětiválec s 20 výherními liniemi vytvořila vývojářská společnost BeeFee, která se nechala inspirovat hodnými čarodějkami. Ty pro vás mohou v rámci tohoto automatu vyvolat kouzlo štěstí a přinést vám tak spoustu peněžních výher. Nejvyšší nabízenou výhrou tohoto automatu je 12 500 mincí, které získáte při hře s maximální sázkou. Hrát můžete také s wild a scatter symboly. Wild symbol tradičně nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a tvoří tak více výherních kombinací. Scatter symbol platí výhry nezávisle na ostatních symbolech a jeho nejvyšší výplatou je 5 000 mincí. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.2

Maximální sázka

50

Podobné 5-válcové automaty

Vstupte do tohoto kouzelného lesa plného pokladů

Tento výherní automat vypadá jako výtažek ze světa pohádkových příběhů. Tvůrce tohoto automatu použil pozadí inspirované zakletým lesem, který je naprosto neodolatelný. Jednotlivé symboly jsou sladěné s tématem a narazit tak můžete například na křišťálovou korunu, křišťálovou kouli, lahvičku s lektvarem, knihu kouzel, černou kočku a zlatou, stříbrnou a bronzovou čarodějnici. Tím nejhodnotnějším symbolem v základní hře je černá kočka. Za pět těchto symbolů zobrazených na jedné aktivní výherní linii a při hře s maximální sázkou vyhrajete 12 500 mincí.

Interaktivní wild symbol

Wild symbol se zobrazuje pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci. Pokud se vám podaří tyto tři válce zaplnit wild symboly, tak budou všechny vaše výhry vynásobeny 3x. Wild symbol je expandující, ale vždy záleží na tom, zda může nahradit nějaký jiný symbol a vytvořit tak výherní kombinaci.

Hazardní hra

Hazardní hra s 50/50 šancí na získání výher vám přináší možnost vaše výhry zdvojnásobit. Stiskněte tlačítko Gamble a uhádněte správnou barvu následující karty z balíčku. Vaše výhra tak bude zdvojnásobena. Při nesprávném odhadu bude vaše výhra vynulována a hazardní hra bude ukončena.

Celkové hodnocení

Tento online casino automat s 20 výherními liniemi vám nabízí spoustu kouzelných peněžních výher. V automatu narazíte na celou řadu hodnotných symbolů, wild symbolů a scatter symbolů, které vám dohromady zajistí skvělé herní zážitky.

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář