Creature from the Black Lagoon automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Creature from the Black Lagoon Recenze online automatu

Creature from the Black Lagoon je brilantně navržený online automat s nádechem napínavého hororového příběhu. Hra začíná úvodním napínavým videem, ve kterém hráč poprvé zahlédne toto podivné, napůl lidské a napůl vodní stvoření, které se právě vynořuje ze strašidelných a kalných vod laguny. Hra se odehrává na 5 válcích se třemi řádky a 20 fixními výherními liniemi. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

20 výherních linií

Výrobci automatů

Net Ent

Návratnost

95,65%

Volatilita

Vysoká

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

100

Podobné 5-válcové automaty

Autor

Tvůrcem výherního automatu Creature of the Black Lagoon je společnost Net Entertainment. Tato vývojářská společnost v tomto automatu poskytuje hráčům lepší zážitek z jejich hry díky excelentní grafické stránce a zvukovému doprovodu.

Téma výherního automatu online

Tento oblíbený video automat je založen hlavně na tématu slavného filmu od Universal s názvem Netvor z Černé laguny. Hra je zaměřena na strašidelné obří stvoření, které se právě vynořilo z Černé laguny. Automat vám tak prezentuje řadu souvisejících symbolů, jako již zmíněnou nestvůru, dívku, pohledného námořníka, nůž, fotoaparát, dalekohled, potápěčské potřeby a kyslíkové bomby.

O automatu

Film Nestvůra z Černé laguny, který si společnost NetEnt vzala za vzor, vznikl v roce 1954. Online automat na podklady tohoto filmu tedy vznikl celou řadu let později než jeho předloha. I tak ale hráče výherních automatů jeho hororový nádech neustále fascinuje.

Jak hrát

Výherní linie jsou v tomto automatu fixní, počet aktivních linií tak není možné měnit. Počet vsazených mincí lze nastavit pomocí tlačítka Bet level. Máte na výběr úrovně od 1 do 10. Po nastavení počtu mincí musíte ještě nastavit samotnou sázku. Můžete zvolit od 0,02 do 100 mincí na jedno zatočení. Automat celkově nabízí 10 různých úrovní a 6 různých hodnot mincí.

Symboly

Nevinná dívka Kay si zaslouží být tím nejhodnotnějším symbolem. Za 5 symbolů na jedné výherní linii získáte 750 mincí. Další symboly, od toho nejhodnotnější po nejméně hodnotný, jsou David, Carl a Lucas.

Speciální funkce

Hráči v této hře mohou využít řady příležitostí, jak vyhrát vysoké peněžní částky. Použít k tomu mohou funkce jako Sticky wild, Spreading wild, opětovná roztočení a spiny zdarma.

Spiny zdarma

3 a více symbolů Free Spin! aktivují spiny zdarma. Spiny zdarma mohou být opětovně aktivovány získáním symbolů zaměřovače.

 • 3 symboly Free Spin! = 10 spinů zdarma
 • 4 symboly Free Spin! = 15 spinů zdarma
 • 5 symbolů Free Spin! = 20 spinů zdarma

Symboly zaměřovače vám uvolní 1 nebo 2 různé rozšiřující se wild symboly (spreading wild) nebo 10 dodatečných spinů zdarma.

 • Během spinů zdarma se může symbol zaměřovače objevit na kterékoli pozici posledního válce.
 • Když se symbol zaměřovače objeví, do obrazovky na pravé straně vstoupí netvor a utrží střelnou ránu.
 • Indikátor životů v pravém dolním rohu obrazovky zobrazuje stav životů netvora.
 • Když netvor utrží nová a nová zranění, jeho zdravotní stav zobrazený indikátorem životů se bude zhoršovat. Při snížení životů netvora na stanovenou úroveň bude spuštěna jedna z následujících funkcí:
 • První úrovní je získání 0-2 symbolů zaměřovače. V tomto případě bude jakýkoli wild symbol zobrazený na válcích fungovat jako sticky wild, který na válcích zůstane při dodatečném roztočení.
 • Druhou úrovní je získání 3-5 symbolů zaměřovače. Je aktivován první rozšiřující se wild symbol. Od této chvíle se wild symboly rozrostou horizontálně na sousední levé pole a zůstanou na válcích při dodatečném roztočení.
 • Třetí úrovní je získání 6-8 symbolů zaměřovače. Je aktivován druhý rozšiřující se wild symbol. Od této chvíle se wild symboly rozrostou horizontálně na sousední levé i pravé pole a zůstanou na válcích při dodatečném roztočení.
 • Konečnou úrovní je čtvrtá úroveň s 9 získanými symboly zaměřovače. Bude aktivováno 10 dodatečných volných spinů.
 • Při dodatečných spinech zdarma se bude jakýkoli wild symbol zobrazený na válcích chovat jako druhý rozšiřující se wild symbol.
 • Wild symboly, které se objeví na válcích v kole, kdy bude dosažena druhá nebo třetí úroveň, se ještě nebudou chovat stejně jako nový rozšiřující se wild symbol.
 • Když se wild symbol zobrazený na čtvrtém válci rozšíří na symbol zaměřovače, zachovají si svoje vlastnosti oba dva tyto symboly.
 • Po dosažení čtvrté úrovně nemohou být získány další symboly zaměřovače.

Wild symboly

Wild symboly nahrazují všechny ostatní symboly mimo scatter symboly a symboly zaměřovače. V hlavní hře a v bonusové volné hře se chovají wild symboly jako Sticky wild symboly a zachovávají si svoji pozici po dobu jednoho dodatečného roztočení válců. Dodatečná roztočení mohou následovat několikrát po sobě, pokud se na válcích objeví nový wild symbol.

V průběhu bonusové volné hry, při dosažení první úrovně na indikátoru životů netvora, se následně mohou wild symboly zobrazit pouze na 1-4 válci. Při dosažení 2-4 úrovně se mohou wild symboly náhodně zobrazit pouze na 2-4 válci.

Související zdroje

Facebook: https://www.facebook.com/CreatureFTBlackLagoon/
CSFD: http://www.csfd.cz/film/320-netvor-z-cerne-laguny/prehled/
Wikipedia: https://en.wikipedia.org/wiki/Creature_from_the_Black_Lagoon

Výhody

 • Vzrušující bonusy a úchvatná grafická stránka
 • Vysoké výhry

Nevýhody

 • Jackpot není progresivní

Podobné automaty s 20 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář