Hot Cross Bunnies automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Hot Cross Bunnies Recenze online automatu

Online casino automat Hot Cross Bunnies zdarma vydala vývojářská společnost Realistic Games, která tímto způsobem vytvořila skvělé spojení klasického výherního automatu s akčními zvířaty. Ta nejlepší zábava vás ale čeká po spuštění funkce Bunny Money, při které se válce nepřestanou točit. Výhry získáte při spojení třech stejných symbolů. Maximální nabízenou částkou, kterou můžete vyhrát v této funkci, je 300x hodnota vaší sázky.

Na konci všech nevýherních kol může být náhodně spuštěna funkce přetáčení válců. Najednou tak můžete přetočit tři válce dopředu o jeden symbol. Stačí pro to stisknout tlačítko Nudge. Aktivovat ale můžete i automatickou přetáčející funkci, při které se válce přetočí automaticky na tu nejlepší výherní kombinaci. Po získání přetáčející funkce můžete také aktivovat funkci super spinů, která vás dovede k zaručeným funkcím. Po každém kole s výhrou můžete také náhodně získat až devět zastavení válců, kdy jsou válce automaticky zastaveny a vaše výhry se budou přičítat k první získané výhře.

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

3-válcové

Výherní linie

27 výherních linií

Výrobci automatů

Realistic Games

Návratnost

96,55%

Volatilita

Nízká

Plátno

3x3

Minimální sázka

0.25

Maximální sázka

200

Podobné 3-válcové automaty

Podobné automaty s 27 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář
 1. dobrý den,
  při registraci máte k vyplnění kolonku stát, ale čeaká republika není na seznamu. Registrace tudíž není možná. Děkuji za případné vysvětlení.

  petr
  4.1.2018
  • tím pádem v tomto kasínu nejde hrát z České republiky

   admin
   23.1.2018