Wild Jack automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Wild Jack Recenze online automatu

Chcete si zahrát klasický výherní automat, který má pro vás nachystaných spoustu překvapení? Vyzkoušejte online výherní automat Wild Jack, který byl inspirován tématem divokého západu a pochází z dílny vývojářské společnosti BeeFee Games. Za tři wild symboly zobrazené na jedné výherní linii zde můžete vyhrát až 2 500 mincí.

Tři válce a 27 výherních linií vám poskytne spoustu příležitostí na získání peněžních výher, ale ty nejlukrativnější výplaty na vás čekají při využití wild symbolů a scatter symbolů. Pokud chcete vaše výhry ještě vynásobit, tak máte k dispozici také doplňkovou hazardní hru. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

3-válcové

Výherní linie

27 výherních linií

Výrobci automatů

BeeFee

Volatilita

Střední

Plátno

3x3

Minimální sázka

0.1

Maximální sázka

50

Podobné 3-válcové automaty

Snažte se na divokém západě přežít co nejdéle a získejte za to výjimečné odměny

Tento výherní automat zpracovává velmi napínavé téma divokého západu a vy si zde můžete zajistit spoustu hodnotných peněžních výher. Vaším úkolem je pouze na válcích zobrazit tři stejné symboly.

Ve hře je několik klasických herních symbolů, které zastupují například hvězdy, zvony a některé ovocné symboly. Wild symbolem je kovboj, který funguje jako náhrada za všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Při hraní s maximální sázkou získáte za tři wild symboly na aktivní výherní linii 2 500 mincí.

Spiny zdarma

Scatter symbolem tohoto hracího automatu je krytý vůz, který vám pomůže aktivovat spiny zdarma. Za tři scatter symboly získáte 15 spinů zdarma. Tento počet můžete znovu obnovit za zobrazení dalších tří scatter symbolů.

Hazardní hra

Tato funkce je vaší příležitostí na získání dvojnásobných výher. Stačí stisknout tlačítko Gamble a uhodnout správnou barvu následující otáčené karty a vaše výhra bude vynásobena 2x. Nesprávný odhad ale povede k její ztrátě.

Celkové hodnocení

Tento tříválcový online casino automat vám přiblíží život na divokém západě, ale také vám přinese posutu příležitostí na získání hodnotných peněžních výher a bonusových funkcí.

Podobné automaty s 27 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář