The Reel De Luxe automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
The Reel De Luxe

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

The Reel De Luxe Recenze online automatu

Chtěli byste pomocí online výherního automatu navštívit nákupní centrum a nakoupit si exkluzivní zboží? Zahrajte si The Reel De Luxe zdarma a splňte si všechna vaše přání. Tento herní automat vytvořila společnost WinADay, která vám tímto přináší možnost vyhrát až 1000x hodnotu vaší sázky.

Na válcích tohoto automatu se nachází spousta nádherných předmětů, ze kterých můžete tvořit hodnotné výherní kombinace. Automat také obsahuje wild symboly a scatter symboly, které vám pomohou vytvořit ještě více výher. Wild symbol má podobu plyšového medvěda a scatter symbolem je slevový kupón. Symbol dárku je druhým scatter symbolem, který aktivuje funkci výběru z možností. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

WinADay

Podobné 5-válcové automaty

Spousta hodnotných symbolů

Mezi ty nejštědřejší symboly patří červená kabelka a náhrdelník. Za pět rubínových náhrdelníků na jedné výherní linii například získáte 1000x hodnotu vaší sázky.

Ve hře je ale také progresivní jackpot, který aktivujete právě pěti symboly náhrdelníku na jedné aktivní výherní linii, ale musíte hrát s maximální sázkou. Mimo to budete mít možnost zahrát si i další zajímavé bonusové hry.

Slevový bonus

Tuto bonusovou hru aktivujete třemi nebo více symboly slevového kupónu, který se může objevit kdekoli na válcích. Tato funkce vám přinese slevu z vaší sázky, která se pohybuje mezi 10 a 100 % a je platná po tři následující kola. Procento získané slevy bude zobrazeno v panelu nástrojů.

Bonus s dárkem

Tři nebo více dárků zobrazených kdekoli na válcích aktivují bonusovou funkci, ve které získáte dárek. Klikněte na symbol dárku a obdržíte až 500x hodnotu vaší celkové sázky.

Bonusová hra s hotovostí

Tuto bonusovou hru aktivujete třemi nebo více bonusovými symboly. Před vámi se objeví místo jednotlivých symbolů pouze otazníky a vaším úkolem bude vybrat si z nich tři pole. Zvolte si celkem třikrát a vždy na dané pole klikněte. Vaše výhra se bude pohybovat od 1 do 500 mincí. Při výběru pole s nápisem Sold Out bude bonusová hra ukončena.

Celkové hodnocení

Tento pětiválcový casino automat s 25 výherními liniemi je plný šancí na získání štědrých výher. V nabídce je jeden wild a dva scatter symboly, které vám přinesou několik exkluzivních bonusových her.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář