A night in Paris automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

A night in Paris Recenze online automatu

Chcete-li navštívit Paříž, jednu z nejromantičtějších destinací na světě, pak byste k tomu rozhodně měli zvolit výherní automat A Night in Paris zdarma, který vydala společnost Betsoft. Zvláštní nádech tomuto automatu dodávají použité kreslené karikatury a odlehčenou hru si tak skvěle užijete. A Night in Paris obsahuje 5 válců a 30 výherních linií. Hráče si však hýčká také svými bonusovými koly, tak se těšte na získání pořádného balíku peněz!

Tento automat zdarma se točí kolem příběhu věrného člena ostrahy jménem Jerome LaBaste. Doprovází ho jeho věrný přítel Pierre a oba dva ze sebe dokážou vydat opravdu to nejlepší k uchránění muzea před lupiči.

Automat A Night in Paris je chytlavou hrou s působivým soundtrackem a senzačními 3D animacemi. Tvůrce této hry vás zve na dech beroucí dobrodružství přímo v Pařížském muzeu, kde můžete zabránit ukradení uměleckých děl nevyčíslitelných hodnot. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

30 výherních linií

Výrobci automatů

Betsoft

Návratnost

97,76%

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.02

Maximální sázka

150

Podobné 5-válcové automaty

Jak hrát

Nejdříve ze všeho musíte zvolit hodnotu mince, kterou budete chtít vsadit. Použijte k tomu tlačítko choose coin. K nastavení výherních linií použijte tlačítka – a + a nezapomeňte také na nastavení počtu mincí na jednu linii. K tomu máte také k dispozici tlačítko – a +. Maximálně můžete vsadit 5 mincí na linii. Pak stačí jednoduše zmáčknout tlačítko spin a roztočit válce.

Speciální symboly

Scatter symbolem v této hře je policejní odznak. Nedostanete za něj sice žádnou výhru, ale za to vám odemkne bonusovou hru se spiny zdarma. Dalším speciálním symbolem je jackpot symbol v podobě člena ostrahy. Abyste za něj ale získali jackpot, musíte si vytočit pět členů ostrahy na jedné výherní linii.

Bonusové hry

Tento výherní automat nabízí hned několik bonusových her:

Bonusová hra Chycen v muzeu

Bonusová hra Chycen v muzeu je speciální funkcí tohoto automatu zdarma. Při aktivování této hry musíte vybrat objekty, které má lupič ukrást. Je ale jen otázkou času, než Jerome LaBaste odhalí tuto loupež. Když lupiče člen ostrahy chytí, na účet se vám přičte okamžitý bonus.

Bonusová hra Chyťte ho

Bonusová hra Chyťte ho bude aktivována, když se na prvních třech válcích objeví postupně symbol člena ostrahy, policejního odznaku a lupiče v tomto nebo v opačném pořadí. Čeká na vás okamžitá odměna.

Minimální a maximální sázky

Při hraní kasino automatu A Night in Paris můžete na každou výherní linii vsadit o 1 do 5 mincí. Minimální sázka na jedno zatočení činí 0,02 kredity a maximálně můžete vsadit až 150 kreditů.

Výhody

  • Dostupný režim automatické hry
  • Dvě bonusová kola pro zvýšení vašich výher
  • Možnost výběru měny

Nevýhody

  • Automat neobsahuje wild symbol

Celkové hodnocení

Hrací automat A Night in Paris vám nabízí dvě bonusová kola a navíc k tomu i spiny zdarma. Máte tak velký prostor k získání pořádných výher, a to vše s touto nádherně propracovanou grafickou stránkou. Tak zkuste vaše štěstí teď hned!

Podobné automaty s 30 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář