Sorry, this game is currently unavailable, we are working hard to fix it.
Meanwhile, you can choose from thousands of functional games.

Hydro Heat automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Hydro Heat Recenze online automatu

Účastnit se závodů v rychlostní jízdě napříč oceánem může být velmi napínavé a vy nyní máte díky společnosti Real Time Gaming možnost zahrát si tento akční výherní automat online, ve kterém se takovýchto závodů můžete účastnit. Automat obsahuje celkem 243 výherních linií a v nabídce je také náhodný progresivní jackpot.

Tu nejvyšší výplatu vám v tomto hracím automatu vyplatí scatter symbol v podobě barelu s palivem. Za pět těchto symbolů získáte při nejvyšší sázce celkem 1 250 mincí. Ve hře jsou také wild symboly, které nahrazují všechny ostatní běžné herní symboly a doplňují tak výherní kombinace. Při využití wild symbolů ve výherních kombinacích na vás čekají vyšší výhry. Číst více

Účastněte se napínavého závodu a získejte vzrušující výhry

Tento akční hrací automat online obsahuje spoustu hodnotných symbolů. Všechny symboly lodí (červená, modrá a zelená) vám při hře s maximální sázkou vyplatí peněžní odměnu v hodnotě 1 000 mincí. Ještě důležitější je ale scatter symbol, který vám vyplatí maximální výhru automatu, a navíc aktivuje i bonusovou funkci.

Bonusová funkce

Tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivují bonusovou funkci, ve které musíte vybrat jednu z lodí, se kterou se účastníte závodu. Získáte celkem 15 spinů zdarma a po jejich ukončení budou výhry vaší lodi vynásobeny vaším umístěním v závodě. Za umístění se na prvním až třetím místě získáte násobitele v hodnotě až 5x.

Po vyplacení všech výher se všechny lodě posunou směrem k cíli a poté bude vypočítána pozice jednotlivých lodí.

Loď, která obdrží nejvyšší počet bodů, vyhrává první místo a po dohrání všech spinů zdarma bude hráči vyplacena odpovídající výhra. Tři nebo více scatter symbolů funkci aktivují opětovně a můžete tak ke stávajícím spinům zdarma připočítat dalších 15 spinů zdarma.

Celkové hodnocení

Online casino automat Hydro Heat s tématem lodních závodů vám nabídne skvělou a napínavou zábavu. V nabídce je progresivní jackpot, atraktivní výhry a spousta spinů zdarma a násobitelů výher.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář