Sorry, this game is currently unavailable, we are working hard to fix it.
Meanwhile, you can choose from thousands of functional games.

Gladiator Wars automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Gladiator Wars Recenze online automatu

Vývojářská společnost Real Time Gaming vám nabízí další online výherní automat, který byl inspirován historickými událostmi. Tentokráte na válcích tohoto automatu potkáte zuřivé gladiátory, kteří v dobách antického Říma bojovali za svoji slávu a o svůj život. V tomto online hracím automatu ale budou bojovat za vás a za vaše hodnotné peněžní výhry. Automat obsahuje wild a scatter symboly, které hodnotu vašich výher ještě vylepší nebo s nimi můžete vyhrát i bonusové hry.

V tomto pětiválci s 243 výherními liniemi můžete pomocí scatter symbolů dosáhnout na tu nejhodnotnější výhru v hodnotě 1,250 mincí. Mimo této scatter výhry ale můžete pomocí symbolů gladiátorů vyhrát i další spoustu hodnotných výher. Číst více

Připravte se na krvežíznivou bitvu mezi gladiátory

Na válcích tohoto automatu uvidíte hned několik symbolů gladiátorů a každý z nich vám vyplatí skvělé peněžní výhry. Za spojení jakýchkoli pěti stejných gladiátorů na jedné výherní linii získáte nádherných 1 000 mincí, stačí hrát s maximální sázkou. Symbol meče a štítu je wild symbolem, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a může tak vytvořit více výherních kombinací. Wild symbol se objevuje pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci, ale při jeho použití vyhrajete mnohem vyšší výhry.

Gladiátorský bonus

Tři nebo více scatter symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivují bonusovou hru. Během této bonusové hry se přesunete do gladiátorské arény, kde si musíte najít oponenta, proti kterému budete bojovat. Bonusová hra bude ukončena v případě, že nezaútočíte na vašeho protivníka a prohrajete. Pokud se vám ale podaří vyhrát, můžete se těšit na velmi krásné výhry.

Po vyhraném souboji se připravte ihned na souboj další, ve kterém budete moci svého protivníka napadnout celkem 8x. Když se vám bude dařit i v tomto kole, budete si moci zahrát další až do celkového počtu 4 soubojů. Poté bude bonusová hra ukončena a navrátíte se do hlavní hry.

Celkové hodnocení

Casino automat Gladiators Wars online vás přenese do starověkého Říma, kde se podobné krvavé bitky odehrávali velmi běžně. V tomto hracím automatu můžete vyhrát i náhodně aktivovaný progresivní jackpot, vysoké základní výhry a mnohem vyšší výhry z bonusové hry.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář