Orc vs Elf automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Online casino automat Orc vs Elf bez registrace

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Orc vs Elf Recenze online automatu

Orc vs Elf je nový výherní automat zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti Real Time Gaming. Celý tento výherní automat pojednává o rivalitě mezi skřety a elfy. Design automatu se výrazně podobá slavné Hollywoodské sérii Pán prstenů. V tomto automatu si musíte vybrat mezi skřety a elfy. Jakmile si zvolíte tým, objeví se před vámi spousta prvků patřících skřetům nebo elfům, díky kterým můžete porazit svého nepřítele. Na konci této krvežíznivé bitvy na vás budou čekat lukrativní odměny. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

RTG

Volatilita

Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.25

Maximální sázka

125

Podobné 5-válcové automaty

Průběh hry

Tento pětiválcový online hrací automat obsahuje dvě hlavní strany. Orcholme patří na stranu skřetů a Elveros na stranu elfů. V tomto online automatu budete mít k dispozici celkem 25 výherních linií, které je nejlepší využít naplno, protože každá výherní linie zvyšuje vaše šance na získání výher.

Wild symboly

V této automatové hře se nachází hned dva speciální wild symboly. Jedním je skřet a druhým elf. Oba dva tyto symboly jsou expandující, ale wild symbol skřeta se zobrazuje pouze na prvním válci zatímco wild symbol elfa se zobrazuje pouze na pátém válci. Wild symboly mohou nahradit všechny ostatní herní symboly mimo symbolu skřetího štítu. Skřet i elf jsou pro scatter symboly počítány na každém válci pouze jednou.

Scatter symboly

Tento hrací automat obsahuje tři speciální scatter symboly. Jsou jimi skřetí štít, elfí štít a bonusový symbol bitvy.

Speciální funkce

Zobrazením třech nebo více scatter symbolů skřetího štítu a při hraní na straně skřetů aktivujete skřetí funkci. To stejné platí i pro stranu elfů. Pokud zobrazíte na válcích alespoň tři elfí štíty, aktivujete speciální elfí funkci.

Daleká cesta

Na své cestě do pevnosti Orcholme musíte při hře za skřety posbírat 7 skřetích funkcí. To stejné platí i pro elfy. Na jejich cestě do pevnosti Elveros musíte posbírat 7 speciálních elfích funkcí. V každém případě můžete akceptovat danou funkci nebo se posunout dál po cestě. Funkci pak budete moci aktivovat i později při hraní.

Cesta do Orcholme

Zlatá gobliní funkce

Získáte 5 spinů zdarma a temné symboly vám vyplatí dvojnásobné výhry.

Funkce hobgoblinů

Tato funkce vám nabídne 6 spinů zdarma, 2 scatter výhry a extra spin.

Funkce skřetí armády

Tato funkce je velmi podobná funkci hobgoblinů s tím rozdílem, že se při zobrazení skřeta objeví dodatečný wild symbol.

Funkce hordy skřetů

Stejná funkce jako skřetí armáda s přidáním dodatečného skřeta na první válec.

Funkce obrovského spiny

Stejná funkce jako horda skřetů, ale temné symboly vám vyplatí trojnásobek.

Funkce chaotických spinů

Stejné jako obrovské spiny se sedmi počátečními spiny zdarma.

Funkce přepadení skřetů

Stejná funkce jako chaotické spiny, ale poslední spin funguje jako super spin.

Cesta do Elveros

Lesní spiny

Vyhrát můžete 6 spinů zdarma.

Funkce elfích kouzel

Stejná funkce jako lesní spiny, ale navíc získáte wild symboly na druhém, třetím a čtvrtém válci, které budou zobrazeny po roztočení válců. Extra wild symboly nahrazují všechny symboly mimo scatter symbolů.

Funkce lovců

Stejná funkce jako funkce elfích kouzel se sedmi spiny zdarma navíc a elfími lovci skřetů na prvním válci. Vyhrát můžete bonus v hodnotě 200násobku vaší sázky.

Funkce starověkých lukostřelců

Stejná funkce jako funkce lovců, ale elfové zde budou lovit vlky. Pokud se vám podaří zabít vlka, získáte bonus v hodnotě 100násobku vaší sázky.

Funkce elfího krále

Získáte 8 spinů zdarma s jedním super spinem a wild symbolem na pátém válci.

Bonusová bitva

Během hraní můžete také narazit na různé bonusové bitvy, které vám pomohou získat ještě vyšší výhry. I když bitvu prohrajete, čeká na vás cena útěchy, která má hodnotu dvojnásobku až desetinásobku vaší sázky.

Konečné vítězství

První hráč, který získá vítezství v bitvě třikrát, se stává vítězem tohoto výherního automatu. Hodnotu vaší výhry určí počet bitev, kterých jste se účastnili a vaší odměnou bude také opětovné aktivování funkce cesty do Elverosu.

Celkové hodnocení

Úžasná grafická stránka a skvělé pozadí nastolí naprosto neodolatelnou herní atmosféru. Tou nejvyšší výhrou je 50 000x hodnota vaší sázky na výherní linii. Tak neváhejte a dejte se do hraní tohoto výherního automatu s nekonečným počtem funkcí.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář