Sorry, this game is currently unavailable, we are working hard to fix it.
Meanwhile, you can choose from thousands of functional games.

Summertime – Merkur automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Summertime – Merkur Recenze online automatu

Oživte si vaše léto s pomocí online herního automatu Summertime zdarma. Tento casino automat vytvořila vývojářská společnost Merkur Gaming jako tříválec s 5 fixními výherními liniemi. Léto na obrazovce tohoto výherního automatu je osvěženo spoustou vzrušujících výher. Rozsah sázek se pohybuje docela nízko, vsadit si můžete od 0,05 až do 10,00 mincí. Při hře s maximální sázkou můžete vyhrát až 2 000 mincí. Automat vás překvapí například i speciální funkcí opětovných výher, která vás bude skvěle napínat. Očekávaná návratnost k hráčům je 96,00 %. Číst více

Využijte šanci na získání opravdu vysokých výher

Tvůrce tohoto hracího automatu použil spoustu ovocných symbolů k tomu, aby naplnil vaši peněženku. Každý z těchto symbolů při tom platí jinou výhru. Mezi těmi nejhodnotnějšími symboly jsou květiny, modré hvězdy, zvony, melouny, hrozny, třešně, pomeranče a citróny. Tím nejhodnotnějším symbolem je žlutá květina, která vám vyplatí až 2 000 mincí.

Wild symbol a funkce opětovných výher

Wild symbol (žlutá květina) nahrazuje všechny ostatní herní symboly a tvoří tak více výherních kombinací. Když na válcích zobrazíte devětkrát wild symbol nebo stejný ovocný symbol, aktivuje se funkce opětovné výhry. Během této funkce můžete opět vyhrát plnou obrazovku stejných symbolů. Pokud narazíte na pole Stop, tak bude tato mini hra ukončena. Funkci opětovné výhry můžete znovu aktivovat pomocí pole Rewin a Reset.

Zvyšte vaše výhry pomocí dvou hazardních her

Tento výherní automat obsahuje hned dvě hazardní hry – karetní hru a žebříkovou hru. V rámci karetní hry můžete vaši výhru zdvojnásobit uhodnutím správné barvy otáčené karty. V rámci žebříkové hazardní hry se budete pohybovat po jednotlivých žebřinách směrem vzhůru nebo dolů a obdržíte i odpovídající odměnu.

Celkové hodnocení

Online hrací automat Summertime je pohodovou automatovou hrou s hřejivým tématem a štědrými výhrami. Snažte se aktivovat funkci opětovných výher a vaše léto bude opravdu speciální.

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář