Just Jewels Deluxe automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Přepnutí do režimu celé obrazovky.

Podobné automaty

 

Just Jewels Deluxe Recenze online automatu

Online výherní automat Just Jewels Deluxe zdarma pochází z vývojářské dílny společnosti Novomatic. Tento automat se skládá z pěti válců a 10 výherních linií. Při hraní tohoto automatu vás čekají naprosto jedinečné zážitky. Například zde můžete tvořit výherní kombinace ve směru zleva doprava i zprava doleva. Navíc je v nabídce i skvělá bonusová hra se spiny zdarma. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

10 výherních linií

Výrobci automatů

Admiral

Návratnost

93,67%

Volatilita

Střední - Vysoká

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.4

Maximální sázka

100

Podobné 5-válcové automaty

Historie a téma

V dnešní době lidé stráví mnohem více času na svém pracovišti, a proto se pouze zřídka dostanou do klasických kamenných kasin. Vývojářská společnost Novomatic ale zjistila, že když hráčům umožníte neomezený přístup k online hracím automatům zdarma, mohou si kdykoli zahrát a zbavit se stresu. A právě proto tato společnost vytvořila online automat Just Jewels Deluxe, který si můžete zahrát na počítačích nebo mobilních telefonech tak, že nepřijdete o skvělou grafickou stránku ani doprovodné zvukové efekty.

Just Jewels Deluxe je hracím automatem, ve kterém jde hlavně o poklady. Téma tohoto automatu je ale mírně retro a bude na vás působit velmi klasicky.

Jak hrát

Jako první v tomto automatu musíte poznat jednotlivé symboly. Nejdříve se podívejte na scatter symboly a poté přejděte ke zbytku tabulky výplat. Zde budete mít přehledně znázorněny všechny různé výherní kombinace. Podle vašeho rozpočtu si nastavte hodnotu vsazených mincí a také počet aktivních výherních linií. Poté již stačí stisknout tlačítko Spin a roztočit válce. Po vytvoření výherní kombinace vám budou vyplaceny vaše výhry. Online automatová hra Just Jewels Deluxe obsahuje symboly zlatých cihel, korun, hotovosti nebo různých drahokamů. Scatter symbolem je znak eura. Wild symbol se v tomto automatu neobjevuje. Návratnost k hráčům má hodnotu 95,42 %.

Bonusová hra

Tento hrací automat zdarma nabízí i bonusovou hru. K její aktivaci musíte na válcích automatu spojit alespoň tři scatter symboly v podobě znaku eura. Vaší odměnou budou také peněžní odměny.

Hazardní hra

Just Jewels Deluxe obsahuje také hazardní funkci, kterou můžete spustit po každém kole s výhrou. V rámci této funkce můžete hádat barvu následující karty. Při úspěšném hádání můžete získat až 5x hodnotu vaší výhry.

Výhody

  • Hazardní hra
  • Bonusová hra

Nevýhody

  • Žádný wild symbol

Celkové hodnocení

Online casino automat Just Jewels Deluxe zdarma vám nabídne spoustu skvělých příležitostí na získání úžasných výher, speciálně díky bonusové funkci. Naprosto jednoduchý vzhled tohoto hracího automatu vám dovolí se soustředit pouze a jen na průběh hry a na tvoření hodnotných výherních kombinací.

Podobné automaty s 10 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář