Hercules the Immortal automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Hercules the Immortal

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Hercules the Immortal Recenze online automatu

Neznáte ještě žádného poloboha? Zahrajte si tento online výherní automat a seznamte se se synem Dia. Online hrací automat Hercules the Immortal je naplněný skvělými funkcemi a budete mít spoustu příležitostí na získání masivního progresivního jackpotu nebo jiných lákavých peněžních částek.

Stejně jako i většina ostatních výherních automatů společnosti RTG Games obsahuje i online automat Hercules the Immortal wild a scatter symboly, které vám otevřou dveře ke spinům zdarma a násobitelům výher. Logo automatu je scatter symbolem a peněžní odměnu získáte již za spojení dvou těchto symbolů kdekoli na válcích. Za pět wild symbolů vyhrajete při hře s maximální sázkou rovných 4 000 mincí. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

RTG

Návratnost

91-97%

Volatilita

Nízká - Střední

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

125

Podobné 5-válcové automaty

Uctěte slávu Diova syna a nakloňte si ho na svoji stranu

Válce tohoto automatu jsou naplněny spoustou mytologických postav, které jsou spojeny s životem tohoto bájného hrdiny. Wild symbolem je zlatá ruka a tento symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a tvoří tak nové výherní kombinace. Wild symbol také funguje jako násobitel výher a všechny vytvořené výherní kombinace vynásobí 2x. Scatter symbol vám přinese výhry za výherní kombinace vytvořené kdekoli na válcích a všechny scatter výhry jsou následně vynásobeny hodnotou vaší celkové sázky.

Speciální funkce

Tři nebo více scatter symbolů aktivují Herkulovi spiny zdarma. V rámci této bonusové funkce můžete vyhrát 10 spinů zdarma a při každém zatočení může samotný Herkules zasáhnout do hry a modifikovat válce tímto způsobem:

Wild exploze

V rámci této speciální funkce se může náhodný běžný symbol změnit na wild symbol a následně i všechny ostatní stejné symboly budou změněny na wild symboly.

Wild expanze

Wild symbol může expandovat a zabrat celý válec. Všechny vaše výhry při tom budou vynásobeny 2x. Všechny symboly konkrétního válce budou považovány za wild symboly.

Wild metamorfóza

V rámci této bonusové funkce může být na válce přidáno až 15 wild symbolů. Navíc vám budou vyplaceny výhry i za scatter symboly včetně případu, kdy byly nahrazeny wild symboly.

Wild násobitel

Všechny vaše výhry vytvořené během bonusové hry se spiny zdarma budou vynásobeny náhodným násobitelem s hodnotou od 2 do 10. Spiny zdarma mohou být opětovně aktivovány zobrazením dalších 3 nebo více scatter symbolů kdekoli na válcích.

Celkové hodnocení

Tento herní automat byl vytvořen na motivy mytologie antického Řecka a čeká vás zde spousta šancí na získání atraktivních peněžních výher. K tomu využijte nespočet hodnotných symbolů, bonusových her a konstantně rostoucí progresivní jackpot.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář