Evolution automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Herní automat zdarma Evolution online

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Evolution Recenze online automatu

Evolution je pětiválcový online casino automat zdarma s 25 výherními liniemi, ve kterém si můžete užít wild symbolů, scatter symbolů a spinů zdarma. K tomu všemu nabízí i bonusovou hru. Zkrátka a dobře, jde o vzrušující výherní automat s excelentní grafickou stránkou. Jeho návratnost hráči je 96,3 % a vaše hraní bude doprovázet uklidňující hudba spolu se skvělými animacemi. Číst více

Tomáš Poner Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

Net Ent

Návratnost

95,88%

Volatilita

Vysoká

Plátno

5x3

Minimální sázka

0.01

Maximální sázka

0.5

Podobné 5-válcové automaty

Autor a téma

Chytlavý video automat Evolution pochází z dílny vývojářské společnosti Net Entertainment a nabízí spoustu možností na získání výhry. Téma automatu Evolution vypráví o podvodním světě a zobrazuje hráčům dobu, kdy ještě nebyly vyvinuty pokročilé formy života. Hráči tak mohou narazit na jednobuněčné měňavky, které se postupem hry vyvinou ve scatter symboly. Když budete postupovat dál tímto automatem, narazíte i na jednoduché živočichy, jako je například Albus Slugus, Draconius rex a Basilik pluma. Zábavný zážitek z hraní je ještě umocněn podmořskými žbluňkavými zvuky.

O automatu

Tento výherní automat online vezme hráče na cestu 500 milionů let zpátky, kdy se živočichové vyvíjeli z bezobratlých na komplexní formy. Nejvýnosnější součástí tohoto online video automatu však bude moment, kdy se vám podaří spustit funkci evoluce.

Jak hrát

Nejdříve je důležité rozhodnout o vaší sázce. K tomu vám slouží tlačítko Coin Level. Pokud chcete upravit hodnotu mince, použijte k tomu šipky tlačítka Coin Value. Chcete-li roztočit válce s nejvyšší úrovní sázek, použijte k tomu příslušné tlačítko nebo rovnou zmáčkněte na tlačítko Max Bet. K dispozici je zde i funkce automatické hry pro roztáčení válců automaticky. Nezapomeňte, že cílem hry je spojování stejných symbolů ve směru zleva doprava.

Počet mincí, které získáte za jednotlivé výherní linie, zjistíte z tabulky výplat a zobrazíte ji jednoduchým kliknutím na tlačítko Pay Table na spodním okraji obrazovky. Výherní linie se vždy vyplácí zleva doprava a na každé linii budou vyplaceny pouze ty nejvyšší výhry.

Wild symbol

Wild symbol podstatně zvyšuje vaše šance na výhru. Zastupuje totiž všechny běžné hrací symboly mimo scatter symbol Free Spins. Wild symbol můžete potkat na válcích 2, 3, 4 a 5.

Spiny zdarma

Abyste spustili spiny zdarma v tomto video automatu, musíte se snažit získat 3 a více scatter symbolů Free Spins. Během spinů zdarma budete svědky vývoje jednotlivých druhů živočichů a jejich postupné přeměně směrem k nejcennějšímu symbolu hry. I ty nejméně vyplácející symboly tak v sobě skrývají vysoké výhry.

Evoluční funkce

Evoluční funkce tohoto výherního automatu zdarma umožňuje hráčům dostat se na žebříčku symbolů nahoru a získat tak stále vyšší a vyšší výhry díky evoluci jednotlivých symbolů. Evoluční funkci spouští během spinů zdarma jakákoli výherní kombinace. Všechny symboly z vytvořených výherních kombinací včetně všech ostatních stejných symbolů na válcích se změní na následující symbol z vývojové tabulky výplat. To neplatí pouze pro wild symbol.

Výhody

  • Bohatá grafická stránka
  • Skvělé zvukové efekty
  • Vzrušující pomořský svět
  • Válce se točí zespodu nahoru

Nevýhody

  • Automat neobsahuje progresivní jackpot

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář