The Nice List automat zdarma

až do Kč25000 Hrát teď
Obrázek z online casino automatu The Nice List

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

The Nice List Recenze online automatu

Ještě stále prosíte Santa Clause, aby vám donesl nějaký konkrétní dárek? Vyzkoušejte si online výherní automat The Nice List a splňte si vaše vánoční přání. Tento výherní automat obsahuje 5 válců a neuvěřitelných 1024 výherních linií, které vám nabídnou nekonečné množství výher. Naprosto vše v tomto hracím automatu je spojeno s vánoci. Pokud si chcete tento automat zahrát pro získání peněz, tak se zaměřte na scatter symboly a rozhodně hrajte s maximální sázkou.

Tento výherní automat obsahuje wild i scatter symboly. Wild symbolem je samotný Santa Claus. Jedná se o skupinový wild symbol, který se může zobrazit na druhém, třetím, čtvrtém a pátém válci. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

243 výherních linií

Výrobci automatů

RTG

Volatilita

Střední

Plátno

5x4

Minimální sázka

0.5

Maximální sázka

250

Podobné 5-válcové automaty

Napište si vlastní seznam vánočních dárků a udělejte si barevné a veselé Vánoce

Tento výherní automat vám vyplatí výhry ve všech směrech a využít můžete všechny jeho symboly různých dárků. Odměny získáte již za spojení dvou stejných symbolů, ale pokud chcete vyhrát opravdové peníze, spojte na válcích tři nebo více stejných symbolů a hrajte s maximální sázkou. Za spojení pěti scatter symbolů kdekoli na válcích při hře s maximální sázkou vyhrajete 500 a všechny vaše výhry získané pomocí scatter symbolů budou vynásobeny hodnotou celkové sázky.

Speciální funkce

Tři nebo více scatter symboly zobrazené kdekoli na válcích během hlavní hry aktivují jednu ze dvou bonusových funkcí (funkci Santových spinů zdarma a funkci dopisu Santovi). Konkrétní bonusovou hru zjistíte po vybrání jednoho ze scatter symbolů.

Funkce Santových spinů zdarma

Vyhrát můžete 15 spinů zdarma během této funkce s tím, že budou všechny vaše výhry zdvojnásobeny. Vyhrát můžete dodatečných 15 spinů zdarma za zobrazení tři nebo více scatter symbolů během této funkce.

Funkce dopisu Santovi

Do začátku získáte 10 spinů zdarma, ale v průběhu této funkce můžete vyhrát další spiny zdarma. Vybrat si můžete dárky z 20 různých ponožek až do najití dvou zlých dopisů. Výběry z možností vám přinesou 2 spiny zdarma, násobitele výher až 3x a expandující wild symboly.

Šťastná funkce

Tato funkce může být náhodně aktivována na konci jakéhokoli kola v základní hře. Vyhrát můžete až 10 spinů zdarma a násobitelem výher až 10x. I během této funkce můžete dodatečně aktivovat i funkci Santových spinů zdarma a funkci dopisu Santovi.

Celkové hodnocení

Tento vánočně laděný online výherní automat je zde proto, aby vám donesl pod stromeček spoustu dárků. Budete mít možnost získat spoustu spinů zdarma i násobitelů. Výplaty z hlavní hry jsou také velmi slušné a pestrobarevná grafická stránka vás obklopí perfektní vánoční atmosférou.

Podobné automaty s 243 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář