Pirate Isle automat zdarma

až do Kč500 Hrát teď
Obrázek online casino automatu Pirate Isle

Omlouváme se,
tento automat je dočasně nedostupný

Zobrazit podobné

Podobné automaty

 

Pirate Isle Recenze online automatu

Online výherní automat Pirate Isle je celý o pirátech a jejich honbě za všemožnými poklady, které na válcích tohoto automatu zachytila vývojářská společnost RTG. Jedná se o pětiválec s 25 výherními liniemi, který obsahuje wild symbol a hned dva wild symboly, které vám zajistí přístup k velmi atraktivním bonusovým funkcím.

Wild symbolem tohoto automatu je klíč vytvořený z kosti, který během hlavní hry může fungovat jako skupinový wild symbol. Wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Všechny výhry získané pomocí wild symbolu budou zdvojnásobeny. Galéra a truhlice s pokladem jsou dva scatter symboly. Výhry získané pomocí scatter symbolů budou vynásobeny hodnotou vaší celkové sázky. Číst více

princess Autor recenze

Vlastnosti

Válce

5-válcové

Výherní linie

25 výherních linií

Výrobci automatů

RTG

Podobné 5-válcové automaty

Přidejte se ke skupině pirátů a vydejte se na honbu za poklady

Diamantový klíč vám při využití wild symbolu vyplatí 2 000 mincí. Stejnou výhru vám mohou vyplatit i symboly vlajky, kapitána a ženy, pokud při vytvoření výherní kombinace využijete také wild symbol. Pro získání zmíněných výher ale musíte hrát s maximální sázkou. Mimo těchto symbolů můžete při hraní narazit také na spoustu speciálních bonusových symbolů, které přinesou do hry spoustu napětí a vzrušení.

Klíče od pokladu

Tři nebo více symbolů klíčů, které se zobrazí během hlavní hry, aktivují bonusovou funkci klíče od pokladu. Tato funkce bude aktivní až do ukončení následující bonusové funkce. Každá úroveň této bonusové hry akumuluje klíče nezávisle na druhé.

Funkce truhlice s pokladem

Tato velmi očekávaná funkce bude aktivována, když se kdekoli na válcích zobrazí tři nebo více scatter symbolů. Vyhrát můžete až 300 spinů zdarma. Pokud během této funkce na válcích naleznete truhlici s pokladem, získáte odměnu a jednu možnost výběru. Pokud dokážete spojit zámek truhlice s pokladem s klíčem správné barvy, bude vaše výhra ztrojnásobena. Stejně tak vám může přinést dodatečnou výhru i mapa k pokladu, která také aktivuje nové možnosti výběru. Poté můžete narazit na pirátského ducha, který tuto funkci ukončí a vyplatí vám až 100 spinů zdarma. Počet spinů zdarma může být ztrojnásoben, pokud budou všechny klíče k pokladům aktivní.

Spiny zdarma

Wild symbol můžete v průběhu funkce se spiny zdarma zahlédnout na druhém, třetím a čtvrtém válci ve skupinách. Tři nebo více truhlic pokladem vám může přinést dalších 15 spinů zdarma, které budou přičteny k těm stávajícím. V rámci spinů zdarma nebude na válcích zobrazován scatter symbol galéry.

Funkce s extra sázkou

Tři nebo více symbolů galéry se mohou na válcích zobrazit i během extra sázky a mohou tak aktivovat funkci s extra sázkou. V tomto případě můžete získat loď se španělským pokladem a loď protivníků. Vaším úkolem je s protivníky vyměnit salvy a vydat se na cestu za vaší odměnou. Postavte se protivníkům a porazte je, abyste po jejich žebříku mohli vylézt ještě rychleji.

Žebřík s výhrami

Jackpot s pokladem můžete vyhrát při dosažení té nejvyšší žebřiny na žebříku. Během funkce s extra sázkou můžete hrát s dodatečnou sázkou, která může mít hodnotu pětinásobku vaší sázky na výherní linii. Vaše sázka bude během této funkce násobit vaše výhry.

Celkové hodnocení

Online výherní automat Pirate Isle s pirátským tématem je tím pravým místem, kde můžete aktivovat spoustu bonusových funkcí a zajistit si tak vysoké peněžní výhry. Spiny zdarma, násobitelé výher a progresivní jackpoty získané v rámci funkce s extra sázkou mohou naprosto změnit váš život.

Podobné automaty s 25 výherních linií

Vaše hodnocení a recenze

Přidat komentář

Alespoň 20 znaky
Odesílání..

Váš komentář byl úspěšně přidán
Díky že pomáháte ostatním hráčům

Přidat komentář